دوئین جانسون از فیلم لایو اکشن Moana می‌گوید

دوئین جانسون به تازگی به صحبت درباره فیلم لایو اکشن Moana پرداخته است.

کمپانی دیزنی اخیرا ساخت انیمیشن Moana 2 را تأیید و آشکار کرده دنباله این انیمیشن بسیار محبوب و برجسته قرار است در اواخر سال جاری میلادی به روی پرده سینماها بیاید. در حال حاضر مشخص نیست که اولیی کروالیو و دوئین جانسون یا راک قرار است در این انیمیشن تازه صداپیشگی کنند یا خیر.

با این حال، گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که هر دو بازیگر در حال مذاکره برای پیوستن به این پروژه و صداپیشگی در آن هستند. در همین حین نیز دوئین جانسون تأیید کرده که قرار است نقش مویی را در فیلم لایو اکشن و اقتباسی از انیمیشن «موآنا» را بازآفرینی کند.

کارگردان فیلم Hamilton یعنی توماس هیل وظیفه کارگردانی این فیلم لایو اکشن را در دست دارد و دوئین جانسون نیز تأیید کرده که لین منوئل میراندا نیز همانند انیمیشن اصلی قرار است موسیقی این اثر سینمایی لایو اکشن را بسازد. این بازیگر همچنین آشکار کرده که آن‌ها به دنبال انتخاب بازیگری برای ایفای نقش اصلی فیلم لایو اکشن «موآنا» هستند چراکه اولیی کروالیو این نقش را بازی نخواهد کرد.

دوئین جانسون گفته:

یکی از مهیج‌ترین چیزها درباره این پروژه، پیدا کردن بازیگر نقش موآنا است. ما جستجوی بسیار گسترده‌ای را برای انتخاب بازیگر انجام دادیم و او را پیدا کردیم ولی قرار نیست نام او را به شما بگویم.

دوئین جانسون همچنین بیان کرده که آن‌ها قرار است تولید و فیلمبرداری این پروژه لایو اکشن را از اواخر امسال شروع کنند.

بخوانید :   جیم رایان بهترین بازی‌های ۵ نسل پلی استیشن را معرفی کرد

منبع: comicbook

Kratos人Acker益man人
نوشته قبلی
فروش کلی بازی GTA 5 و Read Dead Redemption 2 مشخص شد
نوشته بعدی
کمپانی Nexon به موفقیت ادامه‌ بازی The Finals ایمان دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست