فروش بازی Assassin’s Creed Nexus VR برای یوبیسافت ناامیدکننده بوده است

یوبیسافت فعلا تمایل چندانی برای سرمایه‌گذاری روی VR ندارد

به گفته ایو گیه‌مو، موسس و مدیرعامل یوبیسافت، فروش بازی Assassin’s Creed Nexus VR ناامیدکننده بوده است و به همین دلیل، این شرکت فعلا سرمایه‌گذاری چندانی روی واقعیت مجازی انجام نخواهد داد.

در جریان کنفرانس مالی یوبیسافت برای گزارش فروش سه ماهه سوم سال مالی 2024، یکی از حاضران درباره رشد فرمت‌های جدید واقعیت مجازی همچون Meta Quest 3 و Apple Vision Pro و برنامه‌های این شرکت برای توسعه بازی روی این پلتفرم‌ها پرسید. گیه‌مو پاسخ داد که کمپانی هنوز تمایل چندانی به اختصاص منابع زیاد به VR ندارد، چون فروش Assassin’s Creed Nexus VR به اندازه انتظارات نبود.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی اساسین کرید میراژ | نقد و بررسی اختصاصی + ویدیونوستالژی در خدمت فرمول مدرن یوبیسافت
بررسی بازی اساسین کرید میراژ | نقد و بررسی اختصاصی + ویدیو

ما اندکی از دستاوردی که با Assassin’s Creed روی VR داشتیم ناامید شدیم. بازی عملکرد خوبی داشت و هنوز هم به فروش ادامه می‌دهد، اما فکر می‌کردیم که بیشتر بفروشد. به همین دلیل در حال حاضر سرمایه‌گذاری خود را روی واقعیت مجازی افزایش نخواهیم داد، چون این فضا هنوز باید رشد کند.

ما بسیار تحت تاثیر دستاوردهای اپل [ویژن پرو] قرار گرفته‌ایم و معتقدیم که یک سخت‌افزار خارق‌العاده است، اما دیدگاه ما به بازار VR جوریست که تا وقتی که به اندازه کافی رشد نکرده باشد، آن را باید زیر نظر داشته باشیم اما سرمایه‌گذاری چندانی رویش انجام نمی‌دهیم.

بازی Assassin's Creed Nexus VR

بازی Assassin’s Creed Nexus VR در پاییز امسال برای متا کوئست منتشر شد و با استقبال نسبتا خوبی مواجه شد. این بازی بازیکنان را در نقش سه عدد از شخصیت‌های اصلی مجموعه، یعنی اتزیو، کانر و کاساندرا قرار می‌دهد و تجربه فعالیت‌های یک اساسین، همچون پارکور و به قتل رساندن دشمنان را از دیدگاه اول شخص برایشان فراهم می‌کند.

بخوانید :   مدت زمان گیم پلی بازی Hellblade 2 مشابه نسخه اول است

لازم به ذکر است که در سال 2022، یوبیسافت یک بازی از مجموعه Splinter Cell برای واقعیت مجازی در دست ساخت داشت که قرار بود به‌طور انحصاری برای متا کوئست منتشر شود، اما این بازی در نهایت لغو شد.


مطلب پیشنهادی:نکاتی که قبل از تجربه بازی Prince of Persia: The Lost Crown باید بدانیدبا دست پر به جنگ هیولاهای بازی بروید!
نکاتی که قبل از تجربه بازی Prince of Persia: The Lost Crown باید بدانید


داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

اولین تریلر فیلم ترسناک A Quiet Place: Day One منتشر شد - ویجیاتو

نوشته قبلی
کمپانی Nexon به موفقیت ادامه‌ بازی The Finals ایمان دارد
نوشته بعدی
Grand Theft Auto 6 تا بهار سال ۲۰۲۵ عرضه نمی‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست