راکستار در بهینه‌سازی GTA 6 به دنبال کمال است

مدیرعامل شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Two-Two Interactive – ناشر GTA 6) می‌گوید: «به طور بالقوه تنشی ذاتی بین عرضه صرف به بازار و خلق یک محصول کامل وجود دارد؛ استراتژی شرکت ما ارائه یک محصول کامل است».

Grand Theft Auto 6 در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد. با توجه به بزرگی انتشار و مدت زمان زیاد انتظار برای آن، طرفداران زیادی هستند که مشتاق‌اند تا تاریخ دقیق عرضه بازی را بدانند. در حال حاضر تیک-تو اینتراکتیو، شرکت مادر راکستار گیمز (Rockstar Games)، هیچ پاسخ مشخصی برای این سوال ندارد.

استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل شرکت، زمانی که در سخنرانی‌های اخیرش از او پرسیده شد تیک-تو اینتراکتیو چگونه تصمیم می‌گیرد که یک بازی مانند Grand Theft Auto 6 چه زمانی باید عرضه شود؟ گفت که راکستار گیمز بیش از هر چیز به دنبال «کمال» است و اگرچه تنشی ذاتی بین تمایل به ساخت یک بازی عالی و تمایل به فروش آن وجود دارد، راکستار همواره به سمت ساخت یک بازی کامل متمایل می‌شود. زلنیک گفت:

ما به دنبال کمال مطلق هستیم و وقتی احساس کنیم که به طور خلاقانه بازی را بهینه کرده‌ایم، زمان انتشار آن فرا می‌رسد. ما همه در این مسیر با هم هستیم. از نظر انگیزه‌ها و مشوق‌های مالی، هر فردی که در این شرکت کار می‌کند با سهامداران همسو است.

زلنیک همچنین در مورد انتظارات پیرامون عرضه Grand Theft Auto 6 و چگونگی فروش آن صحبت کرد. او گفت که اگرچه انتظارات برای GTA 6 مطمئناً بسیار بیشتر از GTA 5 است، اما با توجه به فروش فوق‌العاده GTA 5 (بیش از ۱۹۵ میلیون نسخه در سراسر جهان)، تیک-تو اینتراکتیو در مورد فروش GTA 6 پیش‌بینی اولیه‌ای نخواهد داشت.

حس ما این است که انتظارات [برای GTA 6] بسیار بیشتر شده، خیلی خیلی بیشتر. از سوی دیگر، می‌دانید که ۱۹۵ میلیون واحد [از GTA 5] فروخته شده است. ما از انجام پیش‌بینی در مورد میزان فروش GTA 6 خودداری می‌کنیم؛ اما واضح است که انتظارات بسیار زیادی وجود دارد.


نظر شما در این باره چیست؟

بخوانید :   دیوید بنیاف و دی بی وایس از پروژه کنسل شده‌شان از فرنچایز Star Wars می‌گویند
نوشته قبلی
انتشار تصاویری از فیلم Land of Bad با حضور بازیگر جدید شخصیت ویچر
نوشته بعدی
دانگل بیسیم سه بانده MSI AXE5400 سریع و مطمئن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست