فیل اسپنسر به کارمندان اطمینان داده که ساخت کنسول‌های ایکس باکس متوقف نمی‌شود

طبق گزارش‌ها، بخش گیمینگ مایکروسافت در روزهای گذشته جلسه‌ای با کارمندان برگزار کرده تا درباره انتشار بازی‌های انحصاری ایکس باکس به پلتفرم‌های دیگر توضیح دهد.

به‌نقل از شنون لیائو، خبرنگار Inverse، رئیس ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر به کارمندان گفت که هیچ برنامه‌ای برای توقف تولید کنسول وجود ندارد و کنسول‌های ایکس باکس «در انواع دستگاه‌های مختلف» جزو برنامه‌های بخش گیمینگ مایکروسافت باقی خواهد ماند.


مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Starfield و نحوه پیداکردن آن‌هاکدام سلاح‌ها در استارفیلد از همه بهتر عمل می‌کنند؟
بهترین سلاح‌های Starfield و نحوه پیداکردن آن‌ها

مایکروسافت هنوز به‌طور عمومی نسبت به شایعات فراوان اخیر واکنش نشان نداده است، اما آنطور که فیل اسپنسر هفته گذشته اعلام کرد، قرار است این هفته اعلامیه‌ای درباره انتشار بازی‌های انحصاری ایکس باکس روی پلی استیشن و نینتندو صحبت کند. طی هفته گذشته، بسیاری از افشاگران و خبرنگاران معتبر ادعا کردند که بسیاری از بازی‌های ایکس باکس و بتسدا برای انتشار مولتی پلتفرم در نظر گرفته شده‌اند. این شایعات ابتدا از بازی Hi-Fi Rush آغاز شد، اما سپس با اخبار مشابه از بازی‌هایی مانند Starfield و Indiana Jones و حتی Gears of War ادامه یافت.

فیل اسپنسر به کارمندان اطمینان داده که ساخت کنسول‌های ایکس باکس متوقف نمی‌شود - ویجیاتو

با این حال به نظر می‌رسد که نه‌تنها خبرنگاران، بلکه حتی بسیاری از کارمندان ایکس باکس هم ماجرای کامل بی‌خبر باشند. اخیرا NateTheHate، یکی از منابع معتبری که ادعا کرده بود استارفیلد در راه پلی استیشن 5 است، ادعای خود را پس گرفت و گفت که در گزارش خود اشتباه کرده است. منابعی همچون تام ورن از The Verge نیز گفته‌اند که حتی بسیاری از اعضای ایکس باکس نیز آگاهی چندانی از وضعیت کنونی ندارند.

بخوانید :   Hellblade II تنها به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد

در هر صورت باید در نظر داشت که اگر این شایعات از اساس کذب بودند، فیل اسپنسر می‌توانست به سرعت آن‌ها را تکذیب کند. اما از آنجایی که مایکروسافت می‌خواهد این هفته (احتمالا دوشنبه) در این باره صحبت کند، مشخص است که حداقل بخشی از این شایعات صحت دارند. ماجرا هر چه باشد، در روزهای آینده همه چیز مشخص خواهد شد.


مطلب پیشنهادی:۵ مکان‌ مهم کره زمین در استارفیلد و نحوه پیدا کردنشانزمین کاملا هم یک بیابون بی آب و علف نیست
۵ مکان‌ مهم کره زمین در استارفیلد و نحوه پیدا کردنشان


بررسی بازی جوخه انتحار

فیل اسپنسر به کارمندان اطمینان داده که ساخت کنسول‌های ایکس باکس متوقف نمی‌شود - ویجیاتو

نوشته قبلی
بهترین بازی های سوم شخص در نسل هفتم؛ قسمت دوم
نوشته بعدی
فیلم The Conjuring 4 آخرین فیلم فرنچایز خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست