واکنش مارک رافلو به جنگ میان اسرائیل و غزه

بازیگر مشهور هالیوود یعنی مارک رافلو نسبت به جنگ میان اسرائیل و غزه واکنش نشان داده و خواهان آتش بس می‌باشد.

طی هفته‌های گذشته جنگ میان اسرائیل و غزه شدیدتر از همیشه ادامه پیدا کرده که با واکنش‌های مختلفی از سوی هنرمندان سراسر جهان همراه بوده است؛ علی الخصوص هنرمندان هالیوود که عملاً شاهد ۲ دستگی میان آن‌ها بوده و هر یک از طرفین جنگ را مورد حمایت قرار داده‌اند. یکی از این بازیگران که به تازگی به آتش بس اشاره کرده، مارک رافلو نام دارد.

بازیگر بروس بنر/هالک دنیای سینمایی مارول یعنی مارک رافلو در حین برگزاری جشنواره انجمن کارگردانان آمریکا نسبت به جنگ میان اسرائیل و غزه واکنش نشان داده و اعلام نموده که:

۱۲۰۰ اسرائیلی و ۲۷۰۰ فلسطینی کشته شده‌اند. ما متوجه شدیم که بمباران کاری را از پیش نخواهد برد و بدین وسیله به صلحی دست پیدا نخواهیم کرد. اعلام آتش بس چه ایرادی دارد؟ شهر رفح در شرایط بحرانی بوده و ۱ میلیون نفر ساکن آنجا هستند که هر لحظه در خطر بمباران قرار دارد. آن هم در شرایطی که ۴۰۰ هزار نفر انسان گرسنه در شرایطی فاجعه‌بار زندگی می‌کنند. ما از رهبران جهان مخصوصاً رئیس جمهور بایدن می‌خواهیم که آتش‌ بسی پایدار را اعلام نمایند تا به جای بمباران شدید که به یک فاجعه در ابعاد منطقه‌ای منجر خواهد شد، شاهد صلح و آرامش باشیم.

باقی هنرمندان نیز از تریبون‌های مختلف سعی دارند تا صدای مردم غزه بوده و برای توقف بمباران اسرائیل در تلاش هستند تا بلکه از طریق رئیس جمهور بایدن بتوانند به این امر دست پیدا نمایند.

بخوانید :   پشتیبانی از Counter Strike GO به پایان رسید

منبع: هالیوود ریپورتر

نوشته قبلی
شخصیت‌های بسته الحاقی بازی Tekken 8 لو رفتند
نوشته بعدی
آن روی دیگر من چیزی جز کلایو نیست! | بِن چه می‌گوید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست