نقدها و نمرات Granblue Fantasy: Relink

مدتی پیش پیش، نقدها و نمرات بازی Granblue Fantasy: Relink منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

Malditos Nerds 10/10

به نقطه‌ای می‌رسید که توصیف Granblue Fantasy: Relink برایتان چالش‌برانگیز خواهد شد، زیرا من فکر می‌کنم کلمات کافی نیستند. بازی‌های کمی وجود دارند که چنین احساسی به من القاء کنند؛ عناوینی که هر چقدر کنجکاوی کنم، باز هم نمی‌توانم نکته‌ای منفی از آن‌ها پیدا کنم و با تمام وجود این آثار را برای ساعت‌ها و بدون استراحت ادامه می‌دهم. Granblue Fantasy: Relink به من یادآوری می‌کند که چرا عاشق گیمینگ هستم.

GamerSky 9.2/10

در ۲۰ ساعت ابتدایی، Granblue Fantasy: Relink یک اکشن نقش‌آفرینی با مبارزات جذاب، کاراکترهای زیاد و داستانی کاملاً مستقیم است. بعد از ۲۰ ساعت، بازی به یک کوآپ انیمه‌ای تبدیل می‌شود با مبارزاتی شبیه به آثار MMORPG. شخصیت‌های بازی رشد پیدا می‌کنند و دانجن‌هایش بسیار سرگرم‌کننده هستند.

Inverse 9/10

داستان Granblue Fantasy: Relink در زمرۀ بهترین‌های ژانر نقش‌آفرینی قرار نمی‌گیرد، اما مبارزات بازی آنقدر فوق‌العاده هستند که نمی‌توانم دست از آن بکشم.

Worth Playing 8.5/10

Granblue Fantasy: Relink یک اکشن نقش‌آفرینی لذت‌بخش است که از ریشه‌های Gatcha خود دور شده. بازی سعی می‌کند بیشتر یک MMO باشد تا این که به سمت سبک و سیاق Monster Hunter حرکت کند، اما تقریباً تمامی قسمت‌های آن به خوبی اجرایی شده و لذت‌بخش هستند. اگر شما همیشه نسبت به این فرنچایز کنجکاو بودید و ترجیح می‌دادید به جای سبک gatcha یا بازی‌های مبارزه‌ای، از شیوۀ دوستانه‌تری با سری ارتباط برقرار کنید، حالا فرصت آن پیش آمده است.

Destructoid 8/10

به نظر من، گیم‌پلی کمبودهای کمپین را جبران می‌کند و اگرچه ساختار «ماموریتی» بر پایه گرایند بنا شده، اما همین گرایند هم سرگرم‌کننده است و قصد دارم آن را ادامه دهم. در سالی که چندین عنوان RPG مختلف دیدیم، همچنان Granblue Fantasy: Relink می‌تواند بازی مناسبی برای ورود شما به این ژانر باشد.

GamingBolt 7/10

با وجود مبارزات تحسین‌برانگیز، باس‌های جذاب و جلوه‌های بصری خیره‌کننده، داستان Granblue Fantasy: Relink مشکلات بسیاری دارد. در هر حال، اگر از آن دسته طرفداران ژانر RPG هستید که با گرایند کردن مشکلی ندارند، بازی را تجربه کنید.

Eurogamer 6/10

یک سیستم مبارزات عالی و داستانی متمرکز بر شخصیت‌ها که به خاطر ماموریت‌های جانبی ضعیف و گرایند زیاد پایین کشیده می‌شود.

COGconnected 5.5/10

Granblue Fantasy: Relink چند مورد را به خوبی انجام می‌دهد. طراحی هنری و موسیقی آن زیبا هستند. مبارزات کوآپ و بخش آنلاین آن نیز عملکرد مطلوبی دارد. اما اکشن بخش تک‌نفره کاملاً بدون الهام است. همچنین این عنوان ادامۀ بازی‌ای است که قبلاً در آمریکای شمالی عرضه نشده؛ این موضوع باعث می‌شود نتوانید با داستان و شخصیت‌ها به اندازۀ کافی درگیر شوید. در این ژانر، پیشنهادهای بسیار بهتری وجود دارد.

نقدها و نمرات Granblue Fantasy: Relink - گیمفا
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات Granblue Fantasy: Relink - گیمفا
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک
بخوانید :   نامزدهای بیست و چهارمین دوره کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی مشخص شدند
نوشته قبلی
شمار بازیکنان همزمان Helldivers 2 در استیم به بیش از 155 هزار نفر رسید
نوشته بعدی
شایعه: بازی بعدی FIFA توسط ۲K Games ساخته خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست