تصاویر جدیدی از ست فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us منتشر شد

تصویر تازه منتشر شده از فصل دوم The Last Of Us نشان می‌دهد که لوکیشنی از مجموعه بازی‌های ویدیویی در اقتباس موفق HBO مجدد وجود خواهد داشت.

همانطور که در این عکس جدید نشان داده شده است، فصل ۲ The Last of Us مکانی را از دومین بازی ویدیویی بازمی‌گرداند. بر اساس فرانچایز بازی ویدیویی تحسین‌شده، The Last of Us، شبکه HBO سال گذشته سفر جوئل (پدرو پاسکال) و الی (بلا رمزی) در ایالات متحده پسا آخرالزمانی را به نمایش درآورد. این سریال که نقدهای مثبتی را به همراه داشت و در رتبه بندی‌ها موفق بود، با فصل ۲ باز می‌گردد و طبق گزارش‌ها تولید آن از ۱۲ فوریه ۲۰۲۴ (دیروز) آغاز شده است.

اکنون، در حالی که کار بر روی فصل ۲ The Last of Us ادامه دارد، اکانت u/breadfruitworrywitch عکس جدیدی را در Reddit به اشتراک گذاشته که بازگشت Greenplace Market را آشکار می‌کند. شما عزیزان می‌توانید این تصاویر را از قسمت زیر مشاهده کنید:

Greenplace Market به طور خلاصه در The Last Of Us Part II در طی یکی از گشت‌های الی و دینا به نمایش درآمد و این زوج ساختمان متروکه‌ای را پیدا کردند که مملو از افراد آلوده بود. تصویر مجموعه جدید نشان می‌دهد که سریال HBO ظاهرا از کپی مشابهی از تابلوی فروشگاه استفاده خواهد کرد.

کریگ مازین، یکی از خالقان این سریال، در مصاحبه‌ای با EW درباره فصل دوم The Last of Us در تابستان گذشته، کم و بیش تایید کرد که فصل دوم سریال از همین رویکرد پیروی خواهد کرد. او گفت:

چیزهایی وجود دارد که مردم را شوکه می‌کند، چیزهایی که در بازی بود، چیزهایی که در بازی نبود.

او توضیح داد که تغییرات ایجاد شده در جهت شوکه کردن مخاطبان نیست، بلکه بخاطر میل به روایت جذاب‌ترین داستان ممکن است.

بخوانید :   فروش Modern Warfare 3 در بریتانیا ۲۵ درصد کمتر از مدرن وارفر ۲ بوده

فصل دوم The Last of Us دارای چند لحظه داستانی بزرگ است، از جمله یکی از گزینه های بحث برانگیز جوئل. اما هنوز مشخص نیست که چه تعداد از این لحظات خاص به فصل ۲ راه پیدا می کنند. مازین قبلاً گفته بود که قسمت دوم ممکن است دو فصل طول بکشد. در هر صورت، آخرین عکس منتشر شده از صحنه فیلمبرداری حاکی از این است که فصل دوم The Last of Us یک قدم به راهیابی به پلتفرم‌ها نزدیک‌تر است.

منبع: اسکرین رنت

نوشته قبلی
ارزش بازار Nvidia از شرکت آمازون پیشی گرفت
نوشته بعدی
احتمال ساخت فیلم لایو اکشن مایلز مورالز وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست