احتمال ساخت فیلم لایو اکشن مایلز مورالز وجود دارد

تهیه‌کننده انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse به احتمال ساخت فیلم لایو اکشن مایلز مورالز اشاره کرده است.

پس از موفقیت بسیار زیاد انیمیشن‌های فرنچایز Into the Spider-Verse سونی، شخصیت مایلز مورالز به یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های مرد عنکبوتی در سال‌های اخیر تبدیل شده و به همین خاطر نیز طرفداران مشتاقانه منتظر حضور این شخصیت در دنیای لایو اکشن هستند.

با این حال، تهیه‌کننده فیلم‌های مرد عنکبوتی یعنی ایمی پاسکال هنوز پاسخ روشن و دقیقی در این رابطه نداده است و ساخت فیلمی لایو اکشن حول شخصیت مایلز مورالز را به آینده موکول کرده است. ایمی پاسکال قبلا در مصاحبه‌ای گفته بود که پس از ساخت دو فیلم دیگر مرد عنکبوتی، آن‌ها ساخت فیلم لایو اکشن مایلز مورالز را در نظر می‌گیرند.

کریس میلر که به عنوان نویسنده در انیمیشن‌های «دنیای عنکبوتی» فعالیت داشته، به تازگی در مصاحبه خودش صحبت‌های ایمی پاسکال را اصلاح کرده و به ساخت زودتر فیلم لایو اکشن مایلز مورالز اشاره کرده است. کریس میلر بیان کرده که منظور ایمی پاسکال از دو فیلم، ساخت فیلم بعدی مجموعه انیمیشن‌های Spider-Verse و همچنین فیلم بعدی مرد عنکبوتی با بازی تام هالند است.

پس احتمال اینکه فیلم لایو اکشن مایلز مورالز زودتر از انتظار به روی پرده سینماها بیاید، وجود دارد. این در حالی است که خود تام هالند نیز گفته بود که دوست دارد تا فضا را برای حضور بازیگر دیگری در نقش مایلز مورالز فراهم کند.

منبع: comicbook

بخوانید :   کریستوفر مک‌کوآری در حال کار بر روی فیلم Sicario 3 است
نوشته قبلی
تصاویر جدیدی از ست فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us منتشر شد
نوشته بعدی
Hi-Fi Rush و Pentiment دو بازی اول ایکس باکس برای پلی استیشن هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست