شایعه: بازه زمانی انتشار LEGO 2K Goal مشخص شد

طبق یک پست جدید از کاربر توییتر Kurakasis، معرفی LEGO 2K Goal بسیار نزدیک و محتمل است.

کاربر Kurakasis برای بسیاری از عناوین گذشته یک افشاگر قابل اعتماد بوده. او اخیراً با موفقیت عنوان Sonic X Shadow Generations را قبل از معرفی رسمی آن افشا کرد.

Kurakasis گفته است که LEGO 2K Goal برای انتشار در هنگام مسابقات جام ملت‌های اروپا (EURO 2024) برنامه‌ریزی شده. ماه گذشته، یوفا تایید کرد که مسابقات یورو در ژوئن ۲۰۲۴ (خرداد و تیر ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد.

LEGO 2K Goal قبلاً در نوامبر ۲۰۲۳ (آبان ۱۴۰۲) در فهرستی از فروشگاه پلی استیشن مشاهده شد؛ با این حال، پلی استیشن هنوز به طور رسمی چیزی را در مورد این بازی تأیید نکرده است. به نظر می‌رسد پلی استیشن اشتباهاً لیست مذکور را زودتر از موعد مقرر منتشر کرده بود.

این اتفاق جزئیات زیادی را در مورد بازی فاش نکرد؛ به جز اینکه احتمالاً از ۱ تا ۴ بازیکن پشتیبانی می‌کند. رتبه‌بندی دیگری در کره نشان می‌دهد که ممکن است بازی مورد بحث برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر گردد.

طرفداران LEGO اخیراً از همکاری گسترده با Fortnite لذت برده‌اند. لگو سابقه‌ای طولانی در ساخت بازی‌های موفق دارد و یک عنوان جدید فوتبالی قطعا پتانسیل بالایی خواهد داشت.

در کنار پست امروز، Kurakasis همچنین به موج شایعات در مورد ساخت بازی جدید FIFA توسط ۲K Games پرداخت. او معتقد است که ۲K می‌تواند این شایعات را در زمان معرفی یا انتشار LEGO 2K Goal تایید نماید. ۲K هنوز به طور رسمی چیزی را تایید نکرده است.

بخوانید :   Bethesda در حال پاسخ‌دادن به نظرات منفی بازی استارفیلد در استیم است

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته قبلی
یاسمین مقبلی قرمه سبزی را به فضا برد!
نوشته بعدی
توسعه نسل بعدی Xbox توسط تیم Surface صحت ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست