Ghosts of New Eden روی PS5 ،Xbox Series و PC؛ کدام پلتفرم بهتر است؟

بازی Banishers: Ghosts of New Eden، ساخته‌ استودیوی دونت ناد (Don’t Nod)، اکنون برای PS5 ،Xbox Series X|S و PC در دسترس است. اگر در مورد اینکه کدام نسخه را انتخاب کنید مردد هستید، با ما همراه باشید.

این بازی در PS5 و Xbox Series X دو حالت گرافیکی ارائه می‌دهد: «کیفیت (Quality) و عملکرد (Performance)»؛ اما در Xbox Series S تنها یک حالت در دسترس است. از نظر تنظیمات گرافیکی، تفاوت زیادی بین حالت‌های کیفیت و عملکرد وجود ندارد. روی رایانه شخصی می‌توانید Banishers: Ghosts of New Eden را با تنظیمات گرافیکی بالاتر اجرا کنید و نسبت به نسخه‌های PS5 و Xbox Series X|S تجربه بصری بهتری داشته باشید.

از نظر کیفیت تصویر، نسخه PS5 و Xbox Series X، بازی Banishers: Ghosts of New Eden را با رزولوشنی که هدف آن ۴K (2160p) در حالت Quality و ۱۴۴۰p در حالت Performance است اجرا می‌کنند. تنها حالت موجود در Xbox Series S نیز با رزولوشنی که هدف آن ۱۰۸۰p است اجرا می‌شود. در همین حال، می‌توانید بازی را روی رایانه شخصی با کیفیت ۴K واقعی تجربه کنید و نسبت به کنسول‌ها کیفیت تصویر بهتری داشته باشید.

از نظر عملکرد، نسخه‌های PS5 و Xbox Series X بازی Banishers: Ghosts of New Eden در حالت Quality نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار می‌دهند. بازی به طور کلی در رسیدن به این هدف عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد. حالت Performance در هر دو کنسول نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار می‌دهد. فریم ریت در هر دو نسخه می‌تواند کاهش یابد؛ اگرچه پایداری نرخ فریم در Xbox Series X به طور قابل توجه‌ای بهتر است. نسخه PS5 اغلب می‌تواند به نزدیکی ۵۰ و در شرایط پرفشار حتی تا ۳۰ فریم بر ثانیه کاهش یابد. در مناطقی که پردازش زیادی لازم است، نسخه Xbox Series X حدود ۱۰ فریم بر ثانیه نسبت به نسخه PS5 برتری دارد. در همین حال، نسخه Xbox Series S نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار داده و عمدتاً آن را ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، نسخه رایانه شخصی قادر است روی سیستم‌های توانمند با نرخ بیش از ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا شود.

بخوانید :   دستگاه دستی OneXPlayer X1 همزمان یک لپتاپ ، تبلت و کنسول گیمینگ است

به طور کلی و در مجموع، نسخه رایانه شخصی Banishers: Ghosts of New Eden بهترین تجربه ممکن را ارائه می‌دهد؛ در حالی که نسخه Xbox Series X در اجرای این بازی بین کنسول‌ها برتری دارد.نظر شما در این باره چیست؟

3do
نوشته قبلی
تریلر اخیر Silent Hill 2 Remake روح بازی را منعکس نمی‌کند
نوشته بعدی
Relink طی 11 روز به بیش از یک میلیون نسخه رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست