طرفداران معتقدند Skull and Bones ارزش ۷۰ دلار را ندارد

پس از بتای آزاد اخیر، طرفداران به این نتیجه رسیدند که Skull and Bones ارزش ۷۰ دلار را ندارد و منتظر تخفیف و فروش ویژه خواهند ماند.

روند ساخت بازی Skull and Bones، پستی و بلندی زیادی را در طول بیش از یک دهه پشت سر گذاشته است. سازندگان کار روی این بازی را از ۲۰۱۳ آغاز کردند و در این بین بارها شاهد تأخیر و ریبوت Skull and Bones بوده‌ایم.

حال پس از کش و قوس‌های فراوان، بازی Skull and Bones قرار است طی روزهای آینده منتشر شود. اما بتای اخیر بازی طرفداران را دلسرد کرده است. بسیاری از طرفداران می‌گویند که این عنوان ارزش ۷۰ دلار را ندارد.

بازی Skull and Bones نخستین عنوان ۷۰ دلاری یوبیسافت (Ubisoft) است و مدیرعامل شرکت در مصاحبه اخیر خود این قیمت‌گذاری را توجیه کرد و گفت که با یک بازی AAAA طرف خواهیم بود. طرفدارانی که بتای بازی را تجربه کرده‌اند اما، چنین نظری ندارند.

یکی از افرادی که بتای بازی را تجربه کرده است، در Reddit نوشت که با وجود این‌که از Skull and Bones متنفر نیست، اما بازی ارزش‌ این برچسب قیمتی را ندارد. وی این‌گونه ادامه داد که ظاهراً یوبیسافت قصد دارد بودجه سنگینی که برای بازی هزینه کرده است را جبران کند؛ طبق برآوردها، Skull and Bones هزینه ۱۲۰ میلیون دلاری روی دست ناشر بزرگ فرانسوی گذاشته است؛ هرچند که نسخه نهایی ناامید کننده به نظر می‌رسد.

یوبیسافت خیلی امیدوار است که بازی Skull and Bones در بازار به‌شدت رقابتی عناوین سرویس محور بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد و به سودآوری برسد؛ اما با این برچسب قیمتی و کیفیتی که در نمایش‌های بازی دیده‌ایم و با استناد به نظرات افرادی که بتای اخیر را تجربه کرده‌اند، رسیدن به این مهم خیلی بعید به نظر می‌رسد.

بخوانید :   شوکیس بازی Professor Layton and New World of Steam به زودی برگزار می‌شود

نظر شما در این خصوص چیست؟ بازی Skull and Bones موفق خواهد شد یا یک شکست بزرگ را برای ناشر فرانسوی رقم خواهد زد؟

نوشته قبلی
Relink طی 11 روز به بیش از یک میلیون نسخه رسید
نوشته بعدی
Baldur’s Gate 3 نزدیک به 500 هزار نقد مثبت در استیم جمع‌آوری کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست