تقابل مرگبار ۲ مایلز مورالز در انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

در انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse می‌توانیم انتظار ویلن جدید و متفاوتی را داشته باشیم.

در حالی که کمپانی سونی پیکچرز به دلیل عدم برنامه ریزی مناسب، دنیای سینمایی عنکبوتی خود را به یکی از بدترین فرنچایزهای ابرقهرمانی تاریخ سینما تبدیل کرده اما در سمت مقابل با ساخت انیمیشن‌های مرد عنکبوتی حسابی موفق ظاهر شده تا حدی که با قاطعیت می‌توان گفت Spider-Man: Into the Spider-Verse و Spider-Man: Across the Spider-Verse بهترین روایت داستانی حول محور ایده جهان‌های موازی را در تاریخ این ژانر به ارمغان آورده‌اند. موفقیتی که انتظارات را برای پایان دهنده این ۳ گانه به شدت افزایش داده است.

پایان انیمیشن ۳ گانه مرد عنکبوتی با اثری تحت عنوان Spider-Man: Beyond the Spider-Verse رقم خواهد خورد؛ اثری که به سبب اعتصابات بازیگران و فیلم‌نامه‌نویسان و همچنین اطمینان از کیفیت نهایی‌، با تاخیر مواجه شد و فعلاً از هیچ تاریخ اکران دقیقی بهره نمی‌برد.

حال طبق پست توییتری صفحه Spider-Man: Across the Spider-Verse به نظر می‌رسد که در انیمیشن سوم شاهد تقابل مرگباری بین مایلز مورالز و مایلز گونزالو مورالز یا همان پراولر جوان خواهیم بود. او یکی از نسخه‌های مایلز مورالز در جهان‌های موازی می‌باشد که برخلاف همتای خود، راه و رسم ضدقهرمانی و چه بسا شرارت را در پیش گرفته است؛ زیرا در دنیای او هیچ مرد عنکبوتی وجود نداشته تا از شهرش در برابر آشوب و هرج و مرج محافظت نماید.

مایلز مورالز برای نجات جان پدرش و همچنین غلبه بر تهدید جهان‌های موازی چاره‌ای ندارد جز این که وارد نبردی با خود دیگرش از یک دنیای دیگر شده که این مسئله می‌تواند به وقایع مرگباری منجر شود. البته که نباید از یاد ببریم دوستان و متحدان وی به رهبری زن عنکبوتی/گوئن استیسی در تلاش بوده تا او را از چنین مخمصه‌ای نجات دهند. باید صبر و دید که تقابل بین مایلزها به چه نتیجه‌ای منجر خواهد شد!

بخوانید :   ویدیو: آپدیت جدید Spider-Man 2 به همراه حالت +NG، قابلیت تکرار ماموریت‌ها و تغییر روز و شب منتشر شد

انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse برای اکران در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

Subzero
نوشته قبلی
اکتیویژن به بازیکنان بازی Warzone Mobile هشداری جدی داده است
نوشته بعدی
آدام سندلر پردرآمدترین بازیگر سال ۲۰۲۳ بوده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست