پورت PC بازی Infamous Second Son در حال توسعه است

نسخه PC بازی Infamous Second Son توسط کارمند استودیوی Nixxes Sofware که پورت Ghost of Tsushima را فاش کرد، گزارش شده است.

نکات برجسته

  • یک افشاگری بزرگ در ماه ژانویه (دی ۱۴۰۲) نشان داد که چندین بازی انحصاری محبوب پلی استیشن به پلتفرم رایانه‌های شخصی راه پیدا می‌کنند.
  • فاش‌کننده همچنین به برنامه‌های سونی (Sony) برای حرکت به سمت عناوین قدیمی اشاره کرد و به طور خاص از Infamous Second Son نام برد.
  • اکنون که پورت PC بازی Ghost of Tsushima رسماً معرفی گشته، احتمال عرضه Infamous Second Son برای رایانه‌های شخصی بیشتر شده است.

سونی در سال‌های اخیر تمرکز خود را بر روی پورت‌های رایانه شخصی افزایش داده و بسیاری از بازی‌هایش موفقیت‌های بزرگی را در این پلتفرم به دست آورده‌اند. عناوینی مانند Helldivers 2 و God of War عملکرد فوق‌العاده خوبی داشتند و حضور سونی را فراتر از بازار کنسول‌ها تقویت کردند.

در ماه ژانویه (دی ماه)، از یک افشای بزرگ در ۴chan متوجه شدیم که سونی به طور فعال در حال کار بر روی پورت‌های رایانه شخصی برای چندین عنوان، از جمله The Last Of Us Part 2 و Ghost of Tsushima است. اخیراً درست بودن مورد دوم را مشاهده کردیم.

این افشاکننده همچنین اظهار داشت که سونی در حال بررسی عناوین قدیمی خود است. به گفته این منبع، Infamous Second Son احتمالاً یک پورت رایانه شخصی دریافت خواهد کرد.

چرا این موضوع اهمیت دارد: سونی به طور فعال بازار رایانه‌های شخصی را دنبال می‌کند؛ اما این غول ژاپنی توجه زیادی به عناوین قدیمی نسل‌های گذشته پلی استیشن نداشته است.

به نظر می‌رسد ادعاهای این افشاگر در گذشته دقیق بوده‌اند؛ زیرا سونی اخیراً به طور رسمی پورت Ghost of Tsushima را برای رایانه شخصی معرفی کرده و نسخه PC بازی The Last Of Us Part 2 نیز برای امسال شایعه شده.

افشاکننده ادعا کرد که در تیم Nixxes Sofware مشغول به کار است. این استودیو در پورت PC عناوین پلی استیشن دخیل بوده و در حالی که رابطه افشاکننده با Nixxes Sofware هنوز تایید نشده، اما اعتبار او دیگر مورد تردید نیست.

تصمیم سونی برای افزایش تمرکز بر عناوین بسیار قدیمی‌تری مانند Infamous Second Son می‌تواند حرکت مهمی برای آینده باشد. این بازی‌ها از زمان انتشار اولیه‌شان به شدت مورد توجه بازیکنان رایانه‌های شخصی قرار گرفته‌اند؛ اما هرگز روی این پلتفرم عرضه نشدند.

با وجود انتشار در سال ۲۰۱۴ برای پلی استیشن ۴، عنوان Infamous Second Son همچنان دارای گرافیک خیره‌کننده و گیم‌پلی گیرایی است که می‌تواند هیجان قابل توجه‌ای را در جامعه گیمرهای رایانه‌های شخصی ایجاد کند.

در عین حال، به سونی اجازه می‌دهد تا سود خود را در این پلتفرم به حداکثر برساند.

گزارش پورت pc بازی infamous second son در حال توسعه است

اگر سونی واقعاً بازی‌های قدیمی‌تر را در اولویت قرار داده، پس باید بداند عنوانی که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند، Bloodborne است. غیبت آن در پلتفرم رایانه‌های شخصی برای بسیاری باعث ناامیدی شده و آوردن آن به این پلتفرم می‌تواند خواسته طولانی مدت بازیکنان را برآورده سازد.

به همین ترتیب، ما معتقدیم که بازی‌های قدیمی‌تر Infamous، در میان دیگر بازی‌های پلی استیشن از PS3 تاکنون، ارزش عرضه به پلتفرم‌های مدرن را دارند.

معرفی پورت‌های اصلی برای PC باعث ایجاد هیجان در بین بازیکنان رایانه شخصی شده است؛ اما نارضایتی برخی از طرفداران پلی استیشن را نیز به همراه داشته. بسیاری در واکنش به معرفی پورت رایانه شخصی Ghost of Tsushima، احساس خیانت کرده و خواستار تحریم بازی شدند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *