لایو اکشن Bambi کارگردان خود را از دست داد

به نظر می‌رسد که سارا پلی دیگر سکان هدایت لایو اکشن Bambi را بر عهده نخواهد داشت.

یکی از سرمایه گذاری‌های موفق و پرسود کمپانی دیزنی حول محور تولید لایو اکشن از انیمیشن‌های کلاسیک سینما جریان دارد که طی سال‌های اخیر منجر به تولید و اکران پروژه‌های پرفروش و مخاطب پسندی شده است. سرمایه گذاری هنگفتی که همچنان ادامه داشته و یکی از این لایو اکشن‌ها به Bambi (بامبی) مربوط می‌شود که سکان هدایت آن تا امروز بر عهده سارا پلی بازیگر و کارگردان ۴۵ ساله کانادایی قرار داشته است؛ هنرمندی که در جریان نود و پنجمین دوره جوایز اسکار برنده جایزه بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی شده است.

با این حال طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری The Wrap متوجه شدیم که سارا پلی از این پروژه کناره گیری کرده است. گزارشی که در اصل پیرو خروج شان بیلی از مقام ریاست استودیوهای والت دیزنی بوده است؛ کسی که در به جریان افتادن تولید لایو اکشن‌ از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی نقشی اساسی ایفا کرده و آغازگر این موج در سینمای مدرن به شمار می‌رود.

کناره گیری کارگردان لایو اکشن بامبی سبب خواهد شد تا پروسه این فیلم که از سال ۲۰۲۰ خبر ساخت آن اعلام شده بود، بیش از پیش با تاخیر مواجه شود. البته که لایو اکشن‌های دیگری همچون Moana (موآنا) در دست ساخت قرار دارند که می‌توانند طرفداران دیزنی را سرگرم نمایند.

باید صبر کرد و دید که کمپانی دیزنی چه تصمیمی در قبال کارگردان Bambi خواهد گرفت.

منبع: کامیک‌بوک

ZeUbermensch
برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *