آیا تاریخ انتشار دومین تریلر GTA 6 از داستان بانی و کلاید الهام می‌گیرد؟

آیا دو جنایتکار افسانه‌ای می‌توانند کلید تریلر بعدی GTA 6 را در دست داشته باشند؟

برخی از طرفداران Grand Theft Auto 6 بر این باورند که تاریخ انتشار دومین تریلر ممکن است با مرگ بانی (Bonnie) و کلاید (Clyde)، دو جنایتکار دنیای واقعی که تصور می‌شود الهام‌بخش قهرمانان جدید سری هستند، مطابقت داشته باشد.

لوسیا (Lucia) و جیسون (Jason – نام فاش شده قهرمان مرد Grand Theft Auto 6) با توجه به ظاهرشان در اولین تریلر، به نظر می‌رسد که در رابطه هستند.

همچنین با توجه به اینکه آن‌ها در حال سرقت از یک فروشگاه با اسلحه نشان داده می‌شوند، بسیاری حدس می‌زنند که این دو بر اساس مشهورترین زوج جنایتکار تمام دوران ساخته شده‌اند؛ یعنی بانی و کلاید.

آیا دومین تریلر Grand Theft Auto 6 می‌تواند به داستان بانی و کلاید متصل شود؟

اکنون، طرفداران Grand Theft Auto 6 پیشنهاد می‌کنند که دومین تریلر مورد انتظار این بازی می‌تواند در سالگرد مرگ بانی و کلاید، که در ۲۳ می ۱۹۳۴ (۲ خرداد ۱۳۱۳) رخ داده، منتشر شود.

امسال نودمین سالگرد مرگ این زوج است و برخی از کاربران معتقدند می‌تواند تاریخی باشد که راکستار گیمز (Rockstar Games) برای انتشار دومین تریلر Grand Theft Auto 6 انتخاب کرده.

در ماه می (اردیبهشت ماه) معمولا شرکت مادر راکستار گیمز، یعنی تیک-تیو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، میزبان گزارش درآمد سه‌ماهه برای سرمایه‌گذاران است. با این حال، گزارش مورد بحث معمولاً قبل از ۲۳ می انجام می‌شود؛ بنابراین احتمال دارد سالگرد مرگ این زوج آنقدرها که برخی از کاربران معتقدند، مهم نباشد.

این بی‌هدف‌ترین تئوری تاریخ انتشار دومین تریلر Grand Theft Auto 6 نیست که دیده‌ایم؛ اما مطمئناً نشان می‌دهد که چقدر جامعه برای دریافت اطلاعات جدید هیجان دارد.

بخوانید :   خالق True Detective از فصل چهارم سریال ناراضی است

بانی و کلاید چه کسانی بودند؟

بانی پارکر (Bonnie Parker) و کلاید بارو (Clyde Barrow) یک جفت راهزن آمریکایی بودند که در دوران رکود بزرگ در اوایل دهه ۱۹۰۰ یک سری سرقت انجام دادند.

بسیاری از مورخان بر این باورند که این زوج، شیفته یکدیگر بودند و فیلم «بانی و کلاید» در سال ۱۹۶۷ داستان این دو جنایتکار واقعی را به یک روایت عاشقانه برای اعصار در چشم مردم تبدیل کرد.

به عنوان یک زوج، بانی و کلاید چندین بانک و همچنین فروشگاه‌های کوچکتر و خانه‌های تشییع جنازه را سرقت کردند. همچنین گمان می‌رود که آن‌ها حداقل ۹ افسر پلیس و ۴ غیرنظامی را در جریان فعالیت جنایتکارانه خود به قتل رسانده باشند.

این زوج در نهایت، از طریق کمین قانونگذاران در منطقه لوئیزیانا (Louisiana) مورد حمله قرار گرفتند؛ جایی که ۱۳۰ گلوله از ترکیب تفنگ‌های خودکار، تفنگ ساچمه‌ای و تپانچه به وسیله نقلیۀ در حال حرکت آن‌ها شلیک شد.

این حمله در ۲۳ می ۱۹۳۴ (۲ خرداد ۱۳۱۳) رخ داد و بانی و کلاید، هر دو به ترتیب در سن ۲۳ و ۲۵ سالگی مردند.

آیا سالگرد مرگ آن‌ها باعث انتشار تریلر جدید Grand Theft Auto 6 خواهد شد؟

در نهایت باید بگوییم که نه؛ ما انتظار نداریم که ۲۳ می ۲۰۲۴ (۲ خرداد ۱۳۱۳)، تاریخ انتشار تریلر بعدی Grand Theft Auto 6 باشد.

راکستار گیمز سابقه انتشار تریلر در تاریخ‌های مهم و تاریخی را ندارد. اگرچه لوسیا و جیسون ممکن است روی کاغذ شبیه بانی و کلاید باشند، اما هنوز هیچ ارتباط رسمی توسط سازنده اعلام نشده.

شایان ذکر است که Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2، جدیدترین نسخه‌های اصلی راکستار گیمز، هر کدام فاصله‌ای طولانی بین انتشار تریلر اول و دوم خود داشتند.

بخوانید :   جوکر فلوریدا از راکستار بابت تریلر GTA 6 دو میلیون دلار غرامت می‌خواهد

دلیلی نداریم که در این مورد، انتظار چیز متفاوتی را داشته باشیم؛ به خصوص از آنجایی که بخش اعظم بازاریابی شرکت تا زمانی که یک بازی جدید تنها چند ماه تا عرضه فاصله داشته باشد، شروع نمی‌شود.

نوشته قبلی
تاریخ اکران فیلم Jeanne du Barry در سینماهای آمریکا مشخص شد-
نوشته بعدی
فروش Final Fantasy 7 Rebirth در ژاپن ۲۲ درصد از Final Fantasy 16 کمتر بوده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست