قابلیت خلق شخصیت بازی Dragon’s Dogma 2 امروز منتشر می‌شود

بازیکنان از امروز می‌توانند با بهره‌گیری از ابزارهای و استفاده از آن‌ها، شخصیت‌های خود را در بازی مورد انتظار Dragon’s Dogma 2 خلق کنند.

برای هفته‌ها فرض بر این بود که عنوان Dragon’s Dogma 2 پیش از عرضه‌ی رسمی یک دموی قابل بازی دریافت می‌کند. اکنون مشخص شده که این فرضیه تا حدودی درست است. در جریان رویداد Capcom Highlights Day 1، هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، کارگردان بازی، اعلام کرد که قابلیت خلق شخصیت و ذخیره‌سازی امروز منتشر می‌شود.

این ابزار رایگان به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قبل از شروع بازی، Arisen و Pawnهای اصلی خود را خلق کنند. شما می‌توانید تا پنج Arisen و Pawn اصلی را با انتقال داده‌ها به بازی اصلی ذخیره کنید. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود با ابزار شخصی‌سازی شخصیت‌های عمیق بازی دست به کار شوند و Arisen خود را به خوبی طراحی کنند. چندین استریمر و تولید کننده محتوا نیز بر اساس آن‌ها Pawnهایی خواهند داشت که بازیکنان می‌توانند هنگام عرضه‌ی بازی به دنبال آن‌ها باشند.

بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *