اتحادیه اروپا بسته شدن اکانت اپیک گیمز در اپ استور را بررسی می‌کند

اتحادیه اروپا بسته شدن اکانت اپیک گیمز در اپ استور را بررسی می‌کند

اپیک گیمز روز گذشته به این اشاره کرد که اپل حساب کاربری آن‌ها در اپ استور را بسته است و این موضوع قرار است از سوی اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار بگیرد. 

چندی پیش اتحادیه اروپا اپل را مجبور کرده است که روش‌های پرداختی متفاوت را باید به اپ استور اضافه کند. اپیک گیمز نیز از قبل اعلام کرده بود که می‌خواهد استور و بازی‌های خود را به گوشی‌های آیفون‌ بیاورد. با این وجود اپیک گیمز اطلاع داده که حساب کاربری آن‌ها در اپ استور بسته شده است و خود اپل نیز این موضوع را تایید کرده است. 


مطلب پیشنهادی:کوییز ۳۹ گیمرسه؛ چقدر از فورتنایت می‌دانید؟میتونید از کوییز این هفته ویکتوری رویال بگیرید؟
کوییز ۳۹ ویجیاتو؛ چقدر از فورتنایت می‌دانید؟

اکنون یک سخنگوی از کمیسیون اروپا به رویترز اعلام کرده است که تحت قانون DMA از اپل خواسته‌اند در این زمینه اطلاعات بیشتری ارائه دهد. هدف DMA تضمین درجه بالاتری از رقابت در بازارهای دیجیتال اروپا با جلوگیری از سوء استفاده شرکت‌های بزرگ از قدرت بازار و اجازه دادن به بازیگران جدید برای ورود به بازار است.

اپیک گیمز vs اپل

کمیسیون اروپا همچنین با توجه به پیوندهای بین عضویت برنامه توسعه‌دهنده و اپ استور به‌عنوان VLOP (پلتفرم آنلاین بسیار بزرگ) در حال ارزیابی این هست که آیا اقدامات اپل باعث ایجاد تردید در انطباق آن‌ها با DSA (قانون خدمات دیجیتال) و P2B (پلتفرم برای مقررات تجاری) می‌شود یا خیر. 

Epic Games اعلام کرده که اپل توانایی آن‌ها را برای تبدیل شدن به یک رقیب بادوام تضعیف می‌کند. اینگونه به توسعه دهندگان دیگر هم نشان می‌دهد که زمانی سعی رقابت با این شرکت را داشته باشید،‌ چه اتفاقی می‌افتد و با اقدامات ناعادلانه از شما استقبال می‌کند.


مطلب پیشنهادی:۱۲ تفاوت بزرگ بین سریال و کتاب Siloاز نوشته‌های هیو هاوی تا نمایش اپل تی‌وی
۱۲ تفاوت بزرگ بین سریال و کتاب Silo


چه بلایی سر پروتوتایپ اومد؟ 

اتحادیه اروپا بسته شدن اکانت اپیک گیمز در اپ استور را بررسی می‌کند - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *