رویارویی کونگ و اسکار کینگ در تیزر جدید فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

تیزری تازه برای فیلم Godzilla x Kong: The New Empire منتشر شده که رویارویی کونگ و اسکار کینگ را نشان می‌دهد.

به زودی فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» به روی پرده سینماها می‌آید، فیلمی که یکی از جدیدترین آثار ساخته شده در فرنچایز MonsterVerse به شمار می‌رود و قرار است برخی از تایتان‌های محبوب طرفداران را بار دیگر به روی پرده سینماها بیاورد.

با اینکه هنوز اندک زمانی تا اکران این اثر سینمایی روی پرده سینماها باقی مانده اما به تازگی تیزر دیگری برای این اثر سینمایی در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این تیزر نشان می‌دهد که کونگ با پستانداران غول‌پیکر دیگری مبارزه می‌کند.

در تریلرها و تیزرهای قبلی منتشر شده برای فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» نیم نگاهی از تایتان‌هایی شبیه به کونگ در زمین توخالی نیز ارائه شده بود و به نظر می‌رسد که در این اثر سینمایی تازه بیننده‌ها شاهد تعداد بیشتری از آن‌ها خواهند بود، به خصوص اینکه شخصیت شرور داستان نیز اسکار کینگ یک میمون تایتان است.

با این حال، همه تایتان‌های زمین توخالی علیه کونگ نیستند و بیبی کونگی به نام سوکو به کونگ کمک می‌کند تا از زمین در برابر تهدیدات گسترده و خطرناک زیر زمین محافظت کند. این تیزر تازه منتشر شده نیز نبردهایی میان کونگ و اسکار کینگ را به نمایش در می‌آورد که یکی از آن‌ها در زمین توخالی و دیگری در داخل یک شهر است.

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» قرار است در تاریخ ۲۹ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳) به روی پرده سینماها بیاید.

منبع: collider

BADMAN
برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *