A Tale of Two Sons روی Xbox Series S تا رزولوشن 454P کاهش می‌یابد

همچنین آنالیز دیجیتال فاندری کاهش کیفیت نسخه‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس ریمیک Brothers: A Tale of Two Sons تا رزولوشن ۱۰۸۰P را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد ریمیک Brothers: A Tale of Two Sons که به‌تازگی منتشر شده است، با عملکرد کنسول‌ها به‌ویژه روی Xbox Series S مشکل دارد. تجزیه و تحلیل اخیر دیجیتال فاندری (Digital Foundry) رزولوشن پویای بازی این توانایی را دارد بدون اینکه هیچ نسخه‌ای به حداکثر وضوح خود برسد، بسیار کمتر از توانایی هر کنسول کاهش یابد.

حالت Quality بازی Brothers: A Tale of Two Sons Remake همانند عناوین دیگر که نرخ فریم را روی ۳۰ فریم بر ثانیه قفل می‌کند تا جزئیات بصری را افزایش دهد، از رزولوشن پویا استفاده می‌کند که به بازی اجازه می‌دهد تا وضوح خود را در صحنه‌های شلوغ کاهش دهد تا به خوبی اجرا شود.

بررسی دیجیتال فاندری نشان می‌دهد که نسخه‌های Xbox Series X و PS5 این بازی دارای رزولوشن پویا در حالت Quality هستند که بین حداکثر رزولوشن ۱۶۲۰p و پایین‌تر از ۱۲۶۰p قرار دارد و این کمتر از وضوح ۴K که است هر دو کنسول می‌توانند به دست آورند.

در همین حال، نسخه Xbox Series S دارای رزولوشن بین ۴۵۴p و ۷۲۰p است، به این معنی که گاهی اوقات می‌تواند با کیفیت پایین‌تر از استاندارد رندر شود. این بازی همچنین دارای یک حالت عملکرد است که مانند سایر بازی‌ها، سعی می‌کند نرخ فریم (معمولاً تا ۶۰ فریم در ثانیه) را با هزینه رزولوشن افزایش دهد. در این حالت، نسخه‌های Xbox Series X و PS5 معمولاً با رزولوشن ۱۰۸۰p رندر می‌شوند، اما علی‌رغم تمرکز آن‌ها بر نرخ فریم، به جز یک بخش که در یک سیاه‌چال اتفاق می‌افتد، هیچ یک از کنسول‌ها نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را دریافت نمی‌کنند.

بخوانید :   فورتنایت (Fortnite) در ماه گذشته ۱.۶ میلیارد ساعت روی کنسول‌ها تجربه شده است

مورگان خاطرنشان می‌کند که در اولین شهر بازی، نسخه‌های Xbox Series X و PS5 به سرعت به نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه نزدیک نمی‌شوند، اما سری ایکس در هر نقطه از نرخ فریم ثابتی برخوردار است. در همین حال، نسخه‌ی Xbox Series S محدوده‌ی رزولوشن ۴۵۴p تا ۷۲۰p را حفظ می‌نماید، اما این بار به سوی پایین‌تر از مقیاس حرکت می‌کند و حتی نرخ فریم پایین‌تری نسبت به کنسول‌های دیگر دریافت می‌نماید. البته در بخش سیاه‌چال همچنان نرخ ۶۰ فریم را ارائه می‌دهد.

دیجیتال فاندری توصیه می‌کنند بازیکنان حالت Quality را برای رزولوشن‌های بالاتر انتخاب کنند، زیرا سرعت پایین بازی به این معنی است که کاهش تا نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه تفاوت زیادی در گیم‌پلی ایجاد نمی‌کند.

بازی Brothers: A Tale of Two Sons Remake هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نوشته قبلی
مارگارت کوآلی در نقش Amanda Knox بازی خواهد کرد
نوشته بعدی
جدول فروش ماهانه بریتانیا؛ Helldivers 2 پرفروش‌ترین بازی ماه فوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست