بازی Silent Hill 2 Remake در کره جنوبی رده‌بندی سنی شد

بازی Silent Hill 2 Remake در کره جنوبی رده‌بندی سنی شده است و نشان می‌دهد که به انتشار بازی بسیار نزدیک شده‌ایم.

کمیته مدیریت بازی‌ها در کره جنوبی، عنوان Silent Hill 2 Remake را نامناسب برای نوجوانان ارزیابی کرده است که نشان می‌دهد به تاریخ انتشار این عنوان بسیار نزدیک شده‌ایم. بر اساس توضیحات وبسایت GRAC، بازی Silent Hill 2 Remake «اثری ترسناک بوده و در مورد مردی است که زنی شبیه به همسر مرده‌اش را در شهری که به یاد می‌آورد، ملاقات می‌کند».

بازی اورجینال نیز شامل مردی به نام جیمز ساندرلند (James Sunderland) می‌شد که پس از دریافت نامه‌ای از همسر مرده‌اش، به شهر Silent Hill باز می‌گردد. بازی حاوی «خشونت بیش از حد» و «حملات وحشیانه» است. تصویرهایی از تکه‌تکه شدن نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

همانطور که انتظار دارید، Silent Hill 2 Remake حاوی «اظهار بیش از حد انزجار و وحشت» است. موجوداتی که «دست و پاهایی با پیکربندی عجیب» دارند در «پس‌زمینه‌های وهم‌آور» پرسه می‌زنند. درخواست رده‌بندی Silent Hill 2 Remake در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) ثبت شد و در ۷ مارس ۲۰۲۴ (۱۷ اسفند ۱۴۰۲) اعطا گشت.

طرفداران سری بازی‌های ترسناک مدتی است که منتظر اخباری در مورد بازسازی Silent Hill 2 هستند. این پروژه ابتدا در سال ۲۰۲۲ معرفی شد. همچنین نسخه اورجینال Silent Hill 2 در سپتامبر ۲۰۰۱ (شهریور ۱۳۸۰) منتشر گشت و در آمریکای شمالی محبوبیت خاصی پیدا کرد. از آنجایی که بازی اصلی یکی از بهترین عناوین ترسناکی به شمار می‌رود که تاکنون ساخته شده است، نسخه بازسازی شده آن انتظارات زیادی را باید برآورده سازد.

بخوانید :   تمام محتوای پس از عرضه Helldivers 2 رایگان خواهد بود
نوشته قبلی
نقدها و نمرات فیلم Damsel
نوشته بعدی
تریلر فیلم Arcadian با بازی نیکلاس کیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست