فصل دوم سریال Shōgun ساخته نمی‌شود

طبق گفته مدیران اجرایی سریال Shōgun بعید است که فصل دوم این سریال جذاب و مهیج ساخته شود.

سریال «شوگان» جدیدترین سریال از شبکه اف ایکس و سرویس آنلاین هولو به شمار می‌رود که با شروع پخشش توانسته توجه مخاطبان بسیار زیادی را به خودش جلب کند و به یکی از برجسته‌ترین و تحسین‌شده‌ترین سریال‌های سال ۲۰۲۴ میلادی تبدیل شده است.

بسیاری از طرفداران، بینندگان و منتقدان ادعا می‌کنند که فتنه‌های سیاسی، دسیسه‌ها و اکشن این سریال نوید اثری همانند سریال Game of Thrones شبکه اچ‌بی‌او را می‌دهند. با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که سریال «شوگان» می‌تواند به فرنچایز بسیار بزرگی برای شبکه اف ایکس تبدیل شود اما ظاهر این طور نیست.

بنا بر آنچه که مدیران اجرایی سریال «شوگان» بیان کردند، ساخت فصل دوم سریال بعید به نظر می‌رسد. بسیاری از بینندگان نمی‌دانند که سریال «شوگان» بر اساس کتابی به همین نام نوشته جیمز کلاول محصول سال ۱۹۷۵ میلادی ساخته شده است. این کتاب بسیار برجسته بوده و حتی در دهه ۱۹۸۰ میلادی نیز سریالی بر اساس آن ساخته شده بود.

از همین رو، سازندگان سریال تصمیم گرفتند تا این داستان را در قالب یک مینی سریال ۱۰ قسمتی بسازند که در طول این ۱۰ قسمت نیز رویدادهای کتاب را پوشش می‌دهند. از همین رو، با پایان ۱۰ قسمت، داستانی برای بازگو کردن باقی نمی‌ماند و بعید است که فصل دوم آن ساخته شود.

منبع: comicbook

AAACE
بخوانید :   Revolution پیش درآمدی بر نسخه دوم خواهد بود
نوشته قبلی
استودیو مستقل Deviation Games تعطیل شد
نوشته بعدی
مایکروسافت به عرضه هیلو برای پلی استیشن فکر کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست