فیلم‌برداری فصل دوم سریال Peacemaker زودتر شروع می‌شود

به نظر می‌رسد که فصل دوم سریال Peacemaker زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت، فیلم‌برداری‌اش را شروع کند.

این روزها جیمز گان مشغله بسیار زیادی دارد. او نه تنها رئیس استودیو دی‌سی است، بلکه فیلم‌برداری فیلم مورد انتظار Superman را نیز پیش می‌برد. حالا نیز به نظر می‌رسد که پس از به پایان رسیدن فیلم‌برداری این اثر سینمایی، او به سراغ پروژه بعدی خودش برود.

بنا بر گزارش‌های تازه منتشر شده، انتظار می‌رود که فیلم‌برداری فصل دوم سریال «پیس‌میکر» از ماه ژوئن سال جاری میلادی شروع شود و تا سپتامبر همان سال ادامه داشته باشد. با ساخت فصل دوم سریال، این سومین پروژه استودیو دی‌سی تحت هدایت جیمز گان پس از انیمیشن سریالی Creatures Commandos و فیلم «سوپرمن» است که وارد مرحله تولید می‌شود.

یکی دیگر از پروژه‌های مورد انتظار دی‌سی که احتمالا زودتر وارد مرحله تولید شود، سریال Waller با بازی وایولا دیویس در نقش اصلی خواهد بود، سریالی که نسخه‌ای فرعی از فیلم The Suicide Squad و فصل اول سریال «پیس‌میکر» به شمار می‌رود.

یکی از پروژه‌های سینمایی دی‌سی که احتمالا در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۲۵ میلادی وارد مرحله تولید شود نیز فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow است که نقش اصلی آن را میلی آلکاک ایفا می‌کند. با این حال، هنوز چیزی به صورت قطعی اعلام نشده است.

منبع: comicbook

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *