رسمی: ساخت دنباله انیمیشن Super Mario Bros. Movie تأیید شد

سونی و نینتندو به دنبال ساخت دنباله انیمیشن Super Mario Bros. Movie هستند و تاریخ اکرانی را برای آن در نظر گرفتند.

به تازگی ویدیویی ویژه از خالق ماریو یعنی شیگرو میاموتو منتشر شده است، ویدیویی که برای بزرگداشت روز ماریو یعنی ۱۰ مارس است. میاموتو در این ویدیو که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، تأیید کرده است که انیمیشن بعدی ماریو نیز در همکاری با استودیو ایلومینیشن ساخته خواهد شد.

در حال حاضر جزئیات درباره انیمیشن «برادران سوپر ماریو ۲» بسیار اندک است. با این حال،‌ رئیس استودیو ایلومینیشن یعنی کریس ملاداندری تأیید کرده است که کارگردان آرون هورواث و مایکل جلنیک بار دیگر سکان کارگردانی این انیمیشن تازه را در دست خواهند داشت و این انیمیشن نیز بار دیگر توسط استودیو انیمیشن‌سازی Illumination Studios Paris ساخته خواهد شد. خط داستانی و طراحی صحنه برای این اثر نیز در حال تولید است.

طبق گفته شیگرو میاموتو انیمیشن «برادران سوپر ماریو ۲» قرار است دنیای ماریو را بیشتر گسترش بدهد و داستانی شاداب و سرگرم‌کننده خواهد داشت. در حال حاضر مشخص نیست که چطور قرار است دنیای انیمیشن اول در انیمیشن دوم گسترش پیدا کند اما اتفاقات پایان انیمیشن اول اشاره داشت که یوشی قرار است نقش بسیار مهمی در فیلم دوم داشته باشد.

تعداد قابل توجهی از یوشی‌ها در انیمیشن اول در پس‌زمینه دیده شدند اما ارتباط چندانی با شخصیت‌های اصلی نداشتند. از آنجا که این شخصیت‌ها از اهمیت بسیار بالایی در دنیای ماریو دارند، پس اینکه در این انیمیشن تازه به آن‌ها پرداخته شود، دور از انتظار نیست.

انیمیشن «برادران سوپر ماریو ۲» در تاریخ ۳ آوریل سال ۲۰۲۶ میلادی (جمعه ۱۴ فروردین ۱۴۰۵) به روی پرده سینماها می‌آید.

منبع: comicbook

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *