تاد هاوارد اسرار Fallout 5 را برای سازندگان سریال فاش کرد تا آن‌ها را به کار نگیرند

تاد هاوارد (Todd Howard) از Bethesda جزئیات مربوط به Fallout 5 را با سازندگان برنامه تلویزیونی Fallout به اشتراک گذاشت تا از ارائه ایده‌های مشابه جلوگیری شود.

در مصاحبه‌ای با Den of Geek، جاناتان نولان (Jonathan Nolan) که نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی سریال است و گراهام واگنر (Graham Wagner)، مجری برنامه، توضیح دادند که این سریال یک داستان کاملاً جدید را در دنیای Fallout روایت خواهد کرد. جاناتان نولان در اوایل این ماه باعث سردرگمی طرفداران شد؛ زمانی که در حین بحث درباره سریال گفت:

تقریباً مثل این است که ما در حال ساخت Fallout 5 هستیم.

با این حال، در مصاحبه جدید، جاناتان نولان توضیح می‌دهد در حالی که این سریال در همان جهان و خط زمانی بازی‌های Fallout می‌گذرد، اما قرار نیست جزئیات و رویدادهای Fallout 5 را روایت کند. او درباره مزایای ساخت یک نمایش اورجینال در دنیای Fallout توضیح داد:

شما تمام مزایای داستان‌سرایی فوق‌العاده Fallout را دارید که تاد هاوارد [و Bethesda] در آن نقش داشته‌اند؛ اما ما همچنین می‌توانیم یک داستان اورجینال را روایت کنیم. این فقط یک رویا بود که اکنون به حقیقت پیوسته است. ما همه چیز را در مورد Fallout 5 می‌دانیم، اما این اطلاعات را به کسی نمی‌گوییم.

تاد هاوارد سپس خاطرنشان کرد که او تنها برخی از جزئیات بازی Fallout 5 را با سازندگان سریال در میان گذاشته؛ اما تمام جزئیات را به آن‌ها نگفته است. او توضیح داد:

خب، مواردی وجود داشت که باید آن‌ها را انجام نمی‌دادند؛ زیرا قرار است در Fallout 5 به سراغشان برویم.

تاد هاوارد همچنین تکرار کرد که سریال Fallout داستانی جدا از بازی‌ها را روایت خواهد نمود. تمام قسمت‌های برنامه تلویزیونی Fallout در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ (۲۳ فروردین ۱۴۰۳) در سرویس Amazon Prime Video قرار خواهند گرفت.

این سریال با بازی الا پورنل (Ella Purnell)، والتون گوگینز (Walton Goggins) و آرون موتن (Aaron Moten) توسط Kilter Films (شرکت سازنده سریال Westworld) تولید می‌شود.

با این حال، Fallout 5 بسیار با انتشار فاصله دارد؛ به طوری که تاد هاوارد در سال ۲۰۲۲ اظهار داشت Bethesda ابتدا بر روی Starfield تمرکز دارد و پس از آن به سراغ The Elder Scrolls 6 خواهد رفت؛ به این معنی که مدتی طول می‌کشد تا چیزی از Fallout 5 بشنویم.


منبع: VGC

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *