سازنده PUBG تعداد ۳.۲ میلیون متقلب را در سال ۲۰۲۳ بن کرده است

سال ۲۰۲۲ نیز تعداد ۲.۴ میلیون نفر محروم شده بودند

استودیو KRAFTON به تازگی یک نقشه راه محتوایی برای PUBG معرفی کرده و تمام مواردی که در سال ۲۰۲۴ به اکوسیستم بازی اضافه می‌شود را نشان داده است. یک برنامه عظیم است که مملو از ویژگی‌های جدید مانند محیط‌های تخریب پذیر، انتقال به موتور Unreal Engine 5، بازار اسکین‌ها و همکاری‌های بیشتر است.

همچنین مشخص شد که در سال ۲۰۲۳، تعداد ۳.۲ میلیون متقلب برای همیشه از بازی محروم شده‌اند. این بیشتر از کل پایه بازیکنان برخی از شوترهای مدرن است – اما KRAFTON به طرفداران بازی بتل رویال اطمینان داده که سیستم‌های ضد تقلب هنوز در حال بهبود هستند.


مطلب پیشنهادی:نکاتی که قبل از تجربه بازی Skull & Bones باید بدانیدچطور به دزد دریایی بزرگی تبدیل بشیم؟
نکاتی که قبل از تجربه بازی Skull & Bones باید بدانید

در سال ۲۰۲۲، تعداد ۲.۴ میلیون متقلب به طور دائم از بازی PUBG بن شدند و در سال میلادی گذشته، با افزایش ۳۳ درصدی این تعداد به ۳.۲ میلیون اپراتور مخرب رسید. در یک پست وبلاگ که به مناسبت هفتمین سالگرد عرضه بازی و برجسته کردن مسیر پیش‌رو نوشته شده، سازندگان اعلام کردند:

با این حال، مبارزه با تقلب ادامه دارد، زیرا مجرمان به طور مداوم به دنبال روش‌های جدید هستند. بنابراین ما نه تنها بر ابتکارات ضدتقلب فعلی خود پافشاری می‌کنیم و آن را اصلاح می‌کنیم، بلکه مسیرهای جدیدی را برای اقدامات متقابل ترسیم می‌کنیم و آماده هستیم تا به صورت بی‌وقفه پیگیری کرده و آن را تکامل دهیم.

PUBG

برای این منظور، تیم توسعه KRAFTON و PUBG روی مکانیزم‌های شناسایی دقیق‌تر و «یادگیری عمیق پیشرفته» برای ریشه‌کن کردن متقلبان و بازیکنان خطاکار، وقت می‌گذارند.

بخوانید :   Suicide Squad روی PC شامل قفل Denuvo است

شناسایی کسانی که از «نرم‌افزارهای غیرقانونی» و موتورهای تقلب استفاده می‌کنند و اطمینان حاصل کنند که پس از محرومیت اجباری، نتوانند به اکوسیستم بازگردند.

از جمله دیگر برنامه‌های کرافتون برای پابجی در سال ۲۰۲۴ می‌توان به آپدیت‌های مرتبط با گان‌پلی که هر دو ماه یک بار منتشر می‌شوند و همچنین همکاری‌ها، محتوا و بهبودهای متعدد در زمینه‌های مچ‌میکنیگ و غیره اشاره داشت.


مطلب پیشنهادی:راهنمای انتخاب شخصیت در بازی Suicide Squad: Kill The Justice Leagueقوی‌ترین شخصیت بازی کدام است؟
راهنمای انتخاب شخصیت در بازی Suicide Squad: Kill The Justice League


بازی های موبایلی چطوری ما رو گول می‌ زنن؟

مدیرعامل سابق اکتیویژن در فکر خرید تیک تاک است - ویجیاتو

نوشته قبلی
فروش فیزیکی لانچ WWE 2K24 در بریتانیا ۲۶ درصد بیشتر از نسخه سال قبل بوده
نوشته بعدی
فروش سری Ori and the Blind Forest از ده میلیون نسخه عبور کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست