فرنچایز Battlefield یک کارگردان خلاق دیگر را از دست داد

پس از جدایی مارکوس لتو (Marcus Lehto) در ماه گذشته، مجموعه Battlefield یک کارگردان خلاق دیگر را نیز از دست داده است.

کریگ موریسون (Craig Morrison) در آگوست ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰) به عنوان کارگردان خلاق به تیم توسعه‌دهنده Battlefield پیوست و در دسامبر ۲۰۲۲ (آذر ۱۴۰۱) به جای لارس گوستاوسون (Lars Gustavsson)، مدیر خلاق استودیو شد. با این حال، در لینکدین کریگ موریسون آمده است که او این فرنچایز را در فوریه ۲۰۲۴ (بهمن ۱۴۰۲) ترک کرده تا به شرکت Blue Scarab Entertainment بپیوندد.

دومین باری است که یک کارگردان خلاق در سال ۲۰۲۴ این فرنچایز را به تنهایی ترک می‌کند. مارکوس لتو، کارگردان خلاق استودیوی Ridgelline Games، نیز ماه گذشته این فرنچایز را ترک کرد. بلافاصله پس از آن، EA اعلام نمود ۶۷۰ کارمند خود را اخراج می‌کند که شامل بسته شدن استودیوی Ridgeline Games نیز می‌شود. در هنگام جدایی لتو، لورا میله (Laura Miele)، رئیس EA Entertainment، گفت:

مارکوس لتو اخیراً تصمیمی شخصی برای ترک پروژه گرفته است. برای اطمینان از ادامه کار بدون وقفه، بلافاصله تیم رهبری در استودیوی Criterion را برای نظارت بر بخش تک‌نفره بازی آینده منصوب کردیم. به عنوان بخشی از این تغییر، ما Ridgeline Games را به عنوان یک استودیوی مستقل در سیاتل تعطیل می‌کنیم و برخی از اعضای آن به تیم Ripple Effect می‌پیوندند. آن‌ها به کار با تیم‌هایی در سراسر DICE ،Ripple Effect و Criterion ادامه خواهند داد تا تجربه بعدی Battlefield را بسازند.

Spider-Man
بخوانید :   ۹۵٪ درصد استودیوها می‌خواهند یک بازی لایو سرویس منتشر کنند
نوشته قبلی
از سیستم مورد نیاز Dragon’s Dogma 2 رونمایی شد
نوشته بعدی
گیمرها به دلیل طراحی مرحله ضعیف از بازی‌های جهان باز خسته شده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست