بازیگر جدید فیلم Furiosa مشخص شد

پس از درگذشت یکی از بازیگران اصلی فیلم Furiosa، بازیگر جدیدی برای نقش‌آفرینی در آن به خدمت گرفته شده است.

فیلم «فیوریوسا» پیش‌درآمدی برای فیلم تحسین شده و موفق Mad Max: Fury Road محصول سال ۲۰۱۵ میلادی به شمار می‌رود و داستان خاستگاه شخصیت فیوریوسا را به نمایش در می‌آورد. همانند فیلم قبلی، سکان کارگردانی این اثر سینمایی تازه را نیز جورج میلر در دست دارد.

در فیلم «مد مکس: جاده خشم» نقش شخصیت شرور داستان یعنی جو جاودان را هیو کیز بایرن به تصویر کشیده بود اما این بازیگر در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی از دنیا رفت و فرصت آن را پیدا نکرد که بار دیگر این نقش را در فیلم «فیوریوسا» بازآفرینی کند.

در میانه فیلم‌برداری فیلم «فیوریوسا» نیز لچی هولم که نقش یکی از اعضای گروه مرتبط با دمنتوس به نام ریزدیل پل را بازی کند، از جورج میلر درباره برنامه‌اش برای نقش جو جاودان سوال کرد و به او پیشنهاد کرد که خود او این نقش را بازی کند و جورج میلر نیز با این کار موافقت کرده بود. حالا این بازیگر دو نقش را در این اثر سینمایی ایفا می‌کند.

فیلم «فیوریوسا» با بازی آنا تیلور جوی در نقش اصلی داستان است، نقشی که در فیلم قبلی توسط شارلیز ترون ایفا شده بود. نقش شخصیت شرور داستان یعنی دمنتوس را نیز کریس همسورث ایفا می‌کند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۴ ماه مه سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: screenrant

بخوانید :   سیستم مورد نیاز نسخه غیررسمی Spider-Man 2 مشخص شد
نوشته قبلی
اعضای سابق ناتی داگ و اکتیویژن استودیو Emptyvessel را تاسیس کردند
نوشته بعدی
تاریخ عرضه ریمستر بازی Monster Hunter Stories مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست