کارگردان Star Wars Jedi استودیوی جدیدی را تاسیس کرد

استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، کارگردان سری Star Wars Jedi و بازی God of War 3، از تاسیس یک استودیوی AAA جدید به نام Giant Skull خبر داد.

آقای آسموسن در سپتامبر سال گذشته از استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) جدا شد و اکنون مشخص شده است که روی یک بازی جدید کار می‌کند. طبق گزارش Game Informer، استودیوی جدید Giant Skull بر روی ساخت بازی‌های اکشن ماجراجویی مبتنی بر گیم‌پلی و داستانی غوطه‌ورانه در جهان‌های جذاب تمرکز خواهد کرد.

اعضای استودیوی Giant Skull از توسعه‌دهندگان کهنه‌کار صنعت بازی هستند که سابقه‌ی کار در ریسپاون اینترتینمنت، اپیک گیمز (Epic Games)، راکستدی (Rocksteady)، رایت گیمز (Riot Games) و… را دارند. استیگ آسموسن در خصوص استودیوی تازه تاسیس خود گفت:

فرهنگ کاری استودیوی Giant Skull بر خلاقیت و کنجکاوی متمرکز است. ما تیمی با استعداد را گرد هم آورده‌ایم که به داستان‌گویی غوطه‌ور، مبارزات قهرمانانه و پیمایش هیجان‌انگیز مشهور هستند و هدف ما خلق دنیایی غنی است که بازیکنان بخواهند سال‌های آینده خود را در آن گم کنند.

آنتونی اسکات (Anthony Scott)، مدیر ارشد مالی و مدیر بخش فناوری Giant Skull که سابقه‌ی کار در راکستدی را دارد، در این باره اظهار داشت:

ارزش‌های ما برای استودیو به نحوه ساخت بازی‌ها و رابطه ما با بازیکنان شامل استقلال، حرکت، کنجکاوی و احترام است. ما می خواهیم بازیکنان در هر مرحله از این سفر شگفت انگیز به ما بپیوندند، زیرا ما راه را برای بازی آینده خود هموار می‌کنیم. ما در حال خلق چیزی خاص هستیم و به اندازه کافی خوش شانس بوده‌ایم که تیمی فوق‌العاده از توسعه‌دهندگان را گرد هم آوریم که در ساخت بازی‌های اکشن ماجراجویی سوم شخص تجربه بالایی هستند.

اولین اثر استودیوی Giant Skull یک بازی اکشن ماجراجویی تک‌نفره AAA خواهد بود که با بهره‌گیری از Unreal Engine 5 در حال توسعه است.

Spider-ManTentacles
برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *