تشکیل استودیوی جدید EmptyVessel توسط توسعه‌دهندگان سابق اکتیویژن، ناتی داگ و id Software

تعدادی از توسعه‌دهندگان کهنه‌کار صنعت بازی از شرکت‌های id Software، اکتیویژن و ناتی داگ یک استودیوی AAA جدید به نام EmptyVessel را تاسیس کرده‌اند و اولین پروژه‌ی آن‌ها در حال ساخت است.

این تیم جدید متشکل از استعدادهایی است که روی برخی از بزرگترین فرنچایزهای بازی از جمله DOOM، Call of Duty، The Last of Us، Uncharted و Tomb Raider کار کرده‌اند. استودیوی EmptyVessel توسط Emanuel Palalic (مدیر عامل و کارگردان بازی) و Garrett Young (مدیر بخش عملیاتی و مدیر کل) هدایت می‌شود. اولین پروژه این استودیو از تجربه اعضای تیم در فضای شوتر همه‌ جانبه استفاده می‌کند و با بهره‌گیری از موتور Unreal Engine 5 در دست ساخت است.

امانوئل پالالیک (Emanuel Palalic)، مدیرعامل EmptyVessel، در خصوص تشکیل این استودیو گفت:

بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی مانند من سفرمان را با رویای این که روزی اهدافمان در دنیای واقعی به حقیقت منجر شود، آغاز کردند. ما مطمئن هستیم که با اولویت‌بندی و همسویی با نقاط قوت خود می‌توان بازی‌هایی با کیفیت AAA با تیم‌های کوچک‌تر و متمرکز ایجاد کرد. این صنعت اغلب افرادی را که قلب و روح خود را برای ساختن این دنیاها قرار می‌دهند، نادیده گرفته است. ما مصمم هستیم که این روایت را تغییر دهیم و آن رویا را برای بسیاری از توسعه‌دهندگان به واقعیت تبدیل کنیم.

به گفته‌ی رهبران EmptyVessel، هدف این استودیو توسعه بازی‌های ویدیویی با کیفیت بالا و ریسک‌پذیری برای ایجاد انواع تازه‌ای از تجربه‌های سرگرمی است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *