صحبت‌های آل پاچینو درباره نحوه اعلام بهترین فیلم اسکار ۲۰۲۴

آل پاچینو با روش غیر مرسومش برای اعلام برنده بهترین فیلم اسکار ۲۰۲۴، این صحبت را میان مردم راه انداخت که شاید او دارد رسومات این جشنواره را نادیده می‌گیرد. اما به تازگی آل پاچینو در واکنش به این صحبت‌ها گفته است که او فقط از دستورالعمل خود جشنواره پیروی کرده است.

در حین اعلام برنده بهترین فیلم در مراسم اسکار، آل پاچینو تنها گفت که ده فیلم در این بخش نامزد شده‌اند و بدون اعلام دیگر نامزدها، مستقیم به سراغ اعلام برنده بهترین فیلم رفت که خلاف عرف همیشگی اسکار بود.

آل پاچینو در اینباره گفت:

به نظر می‌آید درباره نام نبردن دیگر نامزدها در بخش بهترین فیلم بحث‌هایی به وجود آمده، باید بگم که من اصلا قصد نداشتم که عنوان دیگر نامزدها را اعلام نکنم، درواقع با توجه به چشمگیر بودن دیگر نامزدها در طول مراسم، این تصمیم خود تهیه‌کنندگان بود که عنوان آنها دوباره اعلام نشود. افتخار می‌کنم که بخشی از این شب بودم و تصمیم گرفتم به روشی که می‌خواهند این مراسم دنبال شود احترام بگذارم.

او همچنین ادامه داد:

نامزدی در این بخش بدون شک افتخار بزرگی در زندگی یک فرد است و اینکه اینگونه نادیده گرفته شود توهین‌آمیز و دردناک خواهد بود. من این را به عنوان کسی می‌گویم که ارتباط زیادی با فیلمسازان، بازیگران و تهیه‌کنندگان دارم و با کسانی که در این مورد نادیده گرفته شدند همدردی می‌کنم و به همین خاطر نیاز دیدم که این مسئله را بیان کنم.

همچنین تا سه‌شنبه گذشته قرار بود که آل‌پاچینو همراه با میشل فایفر بهترین فیلم اسکار را اعلام کنند، اما فایفر با توجه به مشکلات خانوادگی نتوانست در مراسم حضور پیدا کند.

بخوانید :   جرارد باتلر نقش پدر هیکاپ را در فیلم How to Train Your Dragon بازی می‌کند

منبع: HollywoodRepoter

نوشته قبلی
تریلر داستانی Rise of the Ronin را مشاهده کنید
نوشته بعدی
بازی هایی که از جهنم توسعه نجات یافتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست