استودیو مارول خالق انیمیشن X-Men ’97 را اخراج کرد

در فاصله تنها چند روز مانده به پخش انیمیشن سریالی X-Men ’97 شاهد اخراج خالق این مجموعه توسط استودیو مارول هستیم.

در بحبوحه گسترش دنیای سینمایی مارول حول محور ایده جهان‌های موازی و آماده کردن مخاطبین برای رویارویی ابرقهرمانان این فرنچایز با تهدیدی بزرگ به نام کانگ فاتح، شاهد احیای یکی از مجموعه‌های قدیمی و نوستالژی ژانر ابرقهرمانی من باب گروه مردان ایکس هستیم که X-Men ’97 نام دارد. دنباله‌ای بر X-Men: The Animated Series که در دهه ۱۹۹۰ میلادی به نمایش درآمد و مخاطبینش را با وقایعی جذاب و خاطره‌انگیز همراه نمود.

در حالی که تنها چند روز زمان باقی مانده تا شاهد پخش فصل نخست از این مجموعه مورد انتظار باشیم اما خبری شوکه کننده منتشر شده که می‌تواند طرفداران مردان ایکس را در بهت و حیرت فرو ببرد. ماجرا از این قرار است که طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری هالیوود ریپورتر، بئو دمائو خالق انیمیشن سریالی X-Men ’97 توسط استودیو مارول بدون ارائه هیچ توضیحی و به صورت کاملاً غافلگیر کننده اخراج شده است.

نکته عجیب ماجرا اینجاست که او پیشتر در نویسندگی فیلم‌نامه آثاری همچون Moon Knight و همچنین نسخه اولیه ریبوت فیلم Blade نقش داشته و در پروژه‌های آتی دنیای سینمایی مارول نیز شرکت داشته است؛ همچنین نباید فراموش کنیم که X-Men ’97 برای چندین و چند فصل برنامه ریزی شده و او نه تنها فیلم‌نامه فصل دوم را به پایان رسانده بود، بلکه همراه با تیمش مشغول نگارش فیلم‌نامه فصل سوم نیز بوده است.

باید صبر کرد و دید که دلیل اتخاد چنین تصمیم عجله‌ای و غافلگیر کننده از سوی استودیو مارول آن هم چند روز پیش از پخش انیمیشن سریالی X-Men ’97 چه بوده و چه تاثیری بر آینده این مجموعه خواهد داشت. اثری به شدت مورد انتظار که برای پخش در تاریخ ۲۰ مارس (۱ فروردین ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *