آپدیت جدید PS5 امروز برای تمام کاربران عرضه خواهد شد

Sony امروز آپدیت نرم‌افزاری جدیدی را برای PS5 عرضه خواهد کرد. به‌روزرسانی ۲۴.۰۲-۰۹، صدای کنترلر DualSense را تقویت می‌کند و برخی بهبودها را در عملکرد سیستم به ارمغان می‌آورد.

هدف به‌روزرسانی ۲۴.۰۲-۰۹ بهبود تجربه کاربر در پلی استیشن ۵ است. نرم‌افزار به‌روز شده، بلندگوهای کنترلر DualSense را قادر می‌سازد تا صدایی با حجم بالاتر تولید کنند و به بازیکنان امکان می‌دهد صداهای درون بازی و صدای چت صوتی را با وضوح بیشتری بشنوند. کیفیت ورودی میکروفون با یک مدل یادگیری ماشینی هوش مصنوعی افزایش یافته است. علاوه بر این، نویز پس‌زمینه ناشی از فشار دادن دکمه‌ها و صدای بازی برای بهبود چت صوتی کاهش می‌یابد. پس از به‌روزرسانی، بازیکنان احتمالاً متوجه می‌شوند که صدای بلندگوی کنترلرشان بلندتر شده. تنظیم صدا را می‌توان از طریق مرکز کنترل انجام داد.

جزئیات به‌روزرسانی سیستم‌عامل PS5 24.02-09

مهم‌ترین تغییرات به‌روزرسانی ۲۴.۰۲-۰۹ را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

بلندگوهای کنترلر اکنون می‌توانند صدایی با حجم بالاتر تولید کنند و به شما امکان می‌دهند صداهای داخل بازی و صدای چت صوتی را با وضوح بیشتری بشنوید. کیفیت ورودی میکروفون در کنترلر دوال سنس به لطف یک مدل جدید یادگیری ماشین هوش مصنوعی بهبود یافته است. نویز پس‌زمینه ناشی از فشار دادن دکمه‌ها و صدای بازی کاهش می‌یابد و در نتیجه، تجربه چت صوتی بهتری ایجاد می‌شود. آپدیت جدید را نصب کنید و نرم‌افزار کنترلر را به‌روزرسانی نمایید تا هنگام استفاده از میکروفون کنترلر، از وضوح بیشتر صدای چت صوتی خود لذت ببرید.

با این به‌روزرسانی ممکن است احساس کنید صداهایی که از بلندگوی کنترلر شما می‌آیند بلندتر به نظر می‌رسند. می‌توانید صدای بلندگوی کنترلر خود را از طریق مرکز کنترل آن تنظیم نمایید. در جای دیگر، به‌روزرسانی مورد بحث به شما امکان تغییر میزان روشنایی کنسول را می‌دهد. عملکرد و پایداری نرم‌افزار سیستم نیز بهبود یافته. به‌روز‌رسانی جدید پلی استیشن ۵ دارای حجم دانلود ۱.۱۷ گیگابایت است. بوت کردن کنسول باید به طور خودکار دانلود را آغاز کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *