The Great Web فاش شد

دومین تریلر از عنوان لغو شده Marvel’s Spider-Man: The Great Web استودیوی Insomniac Games در سراسر رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

یک هک بزرگ در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) سرپوش برنامه‌های Insomniac Games برای گسترش دنیای Marvel’s Spider-Man را باز کرد. در این بین، Marvel’s Spider-Man: The Great Web به عنوان یک بازی سرویس محور چندنفره معرفی شد که در آن بازیکنان می‌توانند چندین نفر از افراد عنکبوتی را در حین ماجراجویی در نیویورک کنترل کنند. اولین تریلر لو رفته از بازی Marvel’s Spider-Man: The Great Web چندی پیش در سراسر رسانه‌های اجتماعی پخش شد و شروران چندوجهی و شخصیت‌های قابل بازی از جمله Spider-Gwen را نشان می‌داد. هم‌اکنون، تریلر دوم نیز به بیرون درز کرده.


این تریلر که در شبکه اجتماعی Reddit به اشتراک گذاشته شده است، شرورانی مانند Tarantula و Hydro-Man را نشان می‌دهد که هنوز در دنیای Insomniac Games ظاهر نشده‌اند. در صحنه‌ای نیز پنج شخصیت مرد عنکبوتی قابل بازی از جمله Spider-Man 2099 ،Spider-Gwen و Scarlet Spider به تصویر کشیده می‌شوند. این تریلر همچنین فراخوان افراد عنکبوتی بیشتر از سراسر جهان چندگانه را به نمایش می‌گذارد تا با هم متحد شوند و به مبارزه بپیوندند. بسیاری از بازیکنان احساسات مثبتی را در مورد تریلر به اشتراک گذاشتند و اعلام کردند که از لغو شدن آن ناراحت هستند.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *