با گذشت یک ماه از انتشار، Helldivers 2 همچنان پرفروش‌ترین بازی استیم است

با وجود آن که یک ماه از انتشار عنوان شوتر سوم شخص کواپ محور Helldivers 2 می‌گذرد، اما این اثر همچنان پرفروش‌ترین بازی استیم محسوب می‌شود.

Helldivers 2 برای اولین بار در ماه فوریه به پرفروش‌ترین بازی Steam تبدیل شد. از آن زمان تاکنون، این بازی جایگاه خود را در صدر پرفروش‌ترین عناوین استیم حفظ کرده است. در حالی که عناوینی مانند Palworld تقریباً ۸۵٪ از بازیکنان خود را از دست دادند، اما محبوبیت Helldivers 2 هر روز بیشتر می‌شود.

عناوین محبوبی مانند Starfield، Forza Horizon 5 و Monster Hunter World در حال حاضر با با قیمت‌های پایین‌تر در دسترس هستند. با این حال، هیچ یک از آن‌ها تاکنون نتوانسته‌اند بازی Helldivers 2 را در بخش پرفروش‌ترین عنوان استیم به چالش بکشند. حتی Steam Deck نیز نتوانسته است جایگاهی بهتر از پنجم را از آن خود کند. شاید مهمترین عامل موفقیت Helldivers 2 این باشد که فروش آن از عناوین رایگان مانند Counter-Strike 2، PUBG و Apex Legends بهتر بوده است.

با گذشت یک ماه از انتشار، Helldivers 2 همچنان پرفروش‌ترین بازی استیم است
صدرنشینی Helldivers در جدول پرفروش‌ترین‌های استیم

از سوی دیگر، Helldivers 2 در مقایسه با سایر عناوین AAA ارزان‌تر محسوب می‌شود و با قیمت ۴۰ دلار قابل خرید است. این بازی در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰۰ هزار بازیکن داشته است. همچنین استقبال بازیکنان از این اثر موجب شد تا اخیراً ۲۰۰ هزار نقد مثبت در استیم را کسب کند.

استودیوی بازی‌سازی Arrowhead با موفقیت Helldivers 2 توانسته است در بازار عناوین سرویس محور خود را مطرح کند این آیپی را به عنوان یک اثر قابل توجه معرفی نماید. این بازی هم‌اکنون بر روی PS5 و PC در دسترس است.

Sparta
بخوانید :   بازی Star Wars Outlaws فاقد برج‌های جهان باز است
نوشته قبلی
تعداد بازیکنان Sea of Stars از مرز ۵ میلیون نفر عبور کرد
نوشته بعدی
بازی V Rising در تاریخ ۸ می برای PC عرضه می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست