حضور نو کمبل در فیلم Scream 7 تایید شد

پس از جنجال‌ و حواشی‌های بسیار بالاخره می‌توانیم شاهد حضور نو کمبل در فیلم Scream 7 باشیم.

فرنچایز ترسناک و اسلشر “جیغ” جزو آن دسته از فیلم‌های مشهوری به شمار می‌رود که بدون هیچ جنجال و حاشیه‌ای به کار خود ادامه داده و تا حد ممکن از به راه انداختن هر گونه سر و صدایی در رسانه‌ها اجتناب کرده است. رویکردی که با راه افتادن جنگ میان غزه و اسرائیل کاملاً دگرگون شد و پس آن که ملیسا بریرا به حمایت از مردم فلسطین پرداخت، توسط تهیه‌کنندگان فیلم Scream 7 اخراج شد که به کناره‌گیری همکاری وی یعنی جنا اروتگا نیز منجر شده است؛ مسئله‌ای که سر و صدای رسانه‌ای گسترده‌ای را به همراه داشت و منجر به انتقادات شدیدی بر علیه تصمیم تهیه‌کنندگان شد.

چنین اتفاقی سبب شد تا ساخته شدن فیلم هفتم از فرنچایز جیغ در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد؛ مخصوصاً آن که ستاره این مجموعه یعنی نو کمبل نیز علاقه‌ای به حضور در فیلم هفتم نداشت و بر سر مسائل مالی با تهیه‌کنندگان به مشکل خورده بود. با این حال در کمال ناامیدی شاهد هستیم که بازگشت نو کمبل در قامت سیدنی پرسکات رسماً تایید شده و به نظر می‌رسد که تهیه‌کنندگان برای خواباندن حواشی حاضر شده تا دستمزد مورد نظر وی را پرداخت نمایند. در کنار او شاهد بازگشت کوین ویلیامسون فیلم‌نامه نویس مشهور فیلم‌های جیغ نیز هستیم که می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران این فرنچایز بشود.

در حالی که مشاهده مجدد نام‌های نو کمبل و کوین ویلیامسون بر سر Scream 7 می‌تواند تا حدودی موجب امیدواری طرفداران بشود اما باید توجه داشت که نبود ملیسا بریرا و جنا اورتگا در این دنباله همچنان باعث ایجاد نگرانی‌های بسیاری من باب کیفیت نهایی این دنباله خواهد شد.

بخوانید :   تیزر جدیدی از انیمیشن Inside Out 2 منتشر شد

فیلم Scream 7 در حال حاضر از هیچ تاریخ اکرانی بهره نمی‌برد.

منبع: کولایدر

نوشته قبلی
تاریخ برگزاری رویداد Summer Game Fest 2024 مشخص شد
نوشته بعدی
لیست تروفی‌های بازی Hi-Fi Rush منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست