اولین تریلر فیلم Wildcat منتشر شد

به تازگی اولین تریلر از فیلم Wildcat به کارگردانی ایتن هاوک منتشر شده که زندگی یک نویسنده‌‌ی آمریکایی به اسم فلانری اوکانر را به تصویر می‌کشد.

فیلم Wildcat جوانی فلانری اوکانر با بازی مایا هاوک را دنبال می‌کند که روند نوشتن و چاپ اولین رمانش را نشان می‌دهد. جدای از نویسندگی، او یک کاتولیک متعهد نیز هست که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند که چطور هنر و ایمانش برای هم مشکل‌ساز نشوند و در همین حین نیز باید با بیماری لوپوس مبارزه کند. این تریلر را در ادامه می‌توانید تماشا کنید.

در ابتدای تریلر داستانگویی اوکانر را می‌بینیم که یک صحنه‌ی تلخ و خشن از داستان‌هایش را توصیف می‌نویسد. با وجود اینکه او در داستانگویی استعداد دارد، رابطه چندان خوبی با مادرش ندارد و مادرش هم خیلی از او حمایت نمی‌کند. زمانی که او دچار لوپوس می‌شود، بیشتر از قبل بیشتر از قبل به دنیای نوشتن فرار می‌کند تا زمانی که فرصتش را دارد بتواند بیشتر داستان بنویسد. بطور کل این داستان درباره دنبال کردن ذوق و اشتیاق است آن هم حتی در زمانی که انگار دنیا به پایان رسیده باشد.

ایتن هاوک فیلم Wildcat را کارگردانی می‌کند و همچنین در کنار شلبی گِینز فیلمنامه آن را می‌نویسد. بازیگر نقش اصلی این فیلم دختر خود ایتن هاوک یعنی مایا هاوک خواهد بود.

فیلم Wildcat در تاریخ ۳ می (۱۴ اردیبهشت) در سینماها اکران خواهد شد.

منبع: Collider

بخوانید :   نقدها و نمرات فیلم Aquaman and the Lost Kingdom
نوشته قبلی
لیست تروفی‌های بازی Hi-Fi Rush منتشر شد
نوشته بعدی
The Lost Crown معرفی شد + جزئیات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست