ویدیوی تازه انیمیشن سریالی X-Men ’97

انیمیشن سریالی X-Men ’97 جدیدترین اثر از استودیو مارول است و این ویدیوی تازه نیز نیم نگاهی از درون آن را به نمایش در می‌آورد.

حدود بیست و پنج سال پیش انیمیشن سریالی X-Men: The Animated Series به پایان رسید و داستان این شخصیت‌های جهش‌یافته از دنیای مارول را به یک نقطه پایان رساند. با این حال، با گذشت این همه زمان، حالا قرار است ادامه ماجراجویی‌های آن‌ها به نمایش گذاشته شود.

انیمیشن سریالی X-Men ’97 اثری تازه از استودیو مارول به شمار می‌رود که دنباله‌ای برای انیمیشن سریالی اصلی است و ادامه رویدادهای آن را بازگو می‌کند. به تازگی نیز استودیو مارول و سرویس آنلاین دیزنی پلاس ویدیویی را منتشر کردند که نیم نگاهی از درون این اثر را به نمایش در می‌آورد.

ویدیوی تازه منتشر شده از انیمیشن سریالی «ایکس من ۹۷» نشان می‌دهد که این انیمیشن تازه بلافاصله پس از اتفاقات پایانی انیمیشن اصلی جریان دارد و نیم نگاهی از درون آن را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو همچنین با حضور عوامل سازنده و صداپیشه‌های این اثر است که درباره آن صحبت می‌کنند.

اولین قسمت از این انیمیشن سریالی در تاریخ ۲۰ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (چهارشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۳) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد و باقی قسمت‌ها نیز به صورت هفتگی عرضه می‎‌شوند.

منبع: collider

BADMAN
برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *