Star Wars Outlaws و Diablo 4 به همراه عناوین دیگر از جدیدترین ویژگی‌های RTX پشتیبانی خواهند کرد

کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان بازی در روز دوشنبه آغاز می‌شود؛ اما شرکت Nvidia چندین اطلاعیه جدید مرتبط با فناوری RTX خود را قبل از برگزاری این رویداد، منتشر کرد. در این ماه، بازی‌های بیشتری از ویژگی‌های RTX بهره می‌برند. Diablo 4 به‌زودی حالت Ray-Traced را دریافت خواهد کرد. ویژگی‌هایی نیز برای Star Wars Outlaws تایید شده‌اند. در حالی که عناوین متعدد دیگری ویژگی‌های مرتبط با فناوری RTX خود را بهبود خواهند داد.

بازی‌های Black Myth: Wukong و Naraka: Bladepoint هر دو با ری تریسینگ کامل و DLSS 3.5 ارتقا می‌یابند. Diablo 4 (اثری که قبلاً از DLSS 3 پشتیبانی می‌کرد) در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۴ (۷ فروردین ۱۴۰۳) با افزودن حالت Ray-Traced، ارتقای گرافیکی قابل توجه‌ای دریافت می‌کند. Star Wars Outlaws که به عنوان اولین اثر جهان باز جنگ ستارگان معرفی شده، قرار است یکی از بزرگترین نسخه‌های سال باشد. این بازی با DLSS 3 برای عملکرد فوق‌العاده بر روی کارت‌های گرافیک سری RTX 40 راه‌اندازی می‌شود و شامل گرافیک Ray-Traced خواهد بود.

بازی Portal with RTX (بازسازی کامل عنوان محبوب شرکت Valve) اکنون با ارتقاء به فناوری DLSS 3.5 به صورت رایگان در دسترس است. متأسفانه هیچ به‌روزرسانی‌ای در مورد پروژه Half-Life 2 RTX وجود ندارد؛ اما امیدواریم که در اواخر سال جاری دوباره در مورد آن بشنویم. عنوان Portal with RTX اکنون از قابلیت RTX IO نیز بهره می‌برد که بارگیری سریع‌تر مبتنی بر GPU و رفع فشرده‌سازی داده‌ها را امکان‌پذیر می‌کند؛ بنابراین بافت‌ها سریع‌تر بارگیری خواهند شد و مقداری بار از درایو ذخیره‌سازی شما برداشته می‌شود. نکات مهم دیگری که امروز اعلام شدند:

  • Dynasty Sengoku: اکنون به DLSS 3 دسترسی اولیه دارد. در تنظیمات حداکثر، DLSS 3 نرخ فریم را به طور متوسط ۲ برابر می‌کند و GeForce RTX 4070 را قادر می‌سازد تا به راحتی از ۶۰ فریم بر ثانیه فراتر رود. در پردازنده‌های گرافیکی قوی‌تر، عملکرد از ۱۰۰ فریم بر ثانیه فراتر می‌رود و در GeForce RTX 4090 به ۱۶۰ فریم بر ثانیه می‌رسد.
  • Outcast A New Beginning: در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۴ (۲۵ اسفند ۱۴۰۲) با DLSS 2 و DLAA منتشر می‌شود.
  • The First Berserker: Khazan: به‌زودی با DLSS 3 و Reflex عرضه می‌گردد.
  • The Finals: فصل دوم بازی در تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۲۴ (۲۴ اسفند ۱۴۰۲) راه‌اندازی می‌شود و شامل فناوری‌های DLSS 3 ،RTXGI و Reflex خواهد بود.
بخوانید :   ماین‌کرفت 1.21 | از دست‌پخت جدید موجانگ چه می‌دانیم؟

منبع: KitGuru

k1Matin Barkat
نوشته قبلی
The Great Web ممکن است در قالب یک بازی جدید ظاهر شود
نوشته بعدی
تریلر جدیدی از بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست