تغییرات وبسایت Rockstar ربطی به انتشار تریلر دوم GTA 6 ندارد

طرفداران بر این باورند که تغییرات جدید وبسایت Rockstar Games نشان می‌دهد که انتشار دومین تریلر GTA 6 نزدیک‌تر از حد انتظار است.

چند ماه از انتشار اولین تریلر GTA 6 می‌گذرد و طرفداران برای دریافت محتوای بیشتر مشتاق هستند. به طور ناامیدکننده‌ای، شرکت Rockstar Games حداقل تا به اینجای کار، زمانی که صحبت از Grand Theft Auto آینده می‌شود، بسیار سختگیرانه عمل کرده است. آیا تغییر جزئی در وبسایت توسعه‌دهنده می‌تواند کلید انتشار تریلر بعدی باشد؟ برخی از طرفداران مطمئناً معتقدند که چنین خواهد بود؛ اما متأسفانه باید آن‌ها را ناامید کنم.

تریلر بازی Grand Theft Auto 6 در وبسایت Rockstar Games

اگرچه مدتی است که تریلر Grand Theft Auto 6 در وبسایت Rockstar Games ظاهر شده، اما سازنده به تازگی تغییراتی را در صفحه آن ایجاد کرده است. هفته گذشته، متوجه شدیم یک بنر جدید از Grand Theft Auto 6 در سایت قرار گرفته و در بالای لیست بازی‌ها قرار دارد. اکنون، طرفداران انگشت خود را به سمت صفحه ویدیوهای Rockstar Games، جایی که می‌توانید تریلر Grand Theft Auto 6 را پیدا کنید، نشانه رفته‌اند.

تغییرات وبسایت rockstar ربطی به انتشار تریلر دوم gta 6 ندارد

این بخش حتی دارای یک جفت فلش در گوشه است تا به کاربران امکان دهد در صورت آپلود ویدیوهای بیشتر، در میان ویدیوها پیمایش کنند. با این حال، ما باید سریعاً اشاره کنیم که این صفحه به چنین شکلی طراحی شده تا نحوه عملکرد پلی‌لیست سایت را به ما نشان دهد؛ نه اینکه یک اغوا برای محتویات آینده باشد.

برخی از طرفداران مشتاق در ساب‌ردیت Grand Theft Auto 6 (انجمنی که در حال حاضر بیش از ۱ میلیون عضو دارد) معتقدند که این طراحی نشانه‌ای از انتشار قریب‌الوقوع دومین تریلر بازی است. با این حال، یک مشکل کوچک در این نظریه به چشم می‌خورد: «تریلر Grand Theft Auto 6 از دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) در صفحه ویدیوها وجود دارد».

بخوانید :   کاراکترهای قابل تجربه حالت روگ‌لایت ریمستر The Last of Us Part 2 معرفی شدند

علی‌رغم ادعاهایی مبنی بر اینکه افزونه مورد بحث اخیراً در وبسایت شرکت ظاهر شده است، ارجاع متقابل به کد سایت با یک نسخه پشتیبان از دسامبر سال گذشته (آذر ۱۴۰۲) تنها یک حقیقت را نشان می‌دهد: «هیچ تغییری در صفحه ویدیوها که مربوط به Grand Theft Auto 6 باشد، صورت نگرفته است». این نظریه توسط Videotechuk در پلتفرم اجتماعی X (توئیتر سابق) ثابت شد. او حتی یک لینک به نسخه پشتیبان سایت Rockstar Games را ارائه کرده.

بررسی واقعیت: گزارش اخیر تغییر در بخش ویدیوهای وبسایت، در واقع به مورد جدیدی اشاره نمی‌کند؛ بلکه این طراحی از دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) وجود داشته است. همانطور که در این اسکرین‌شات نشان داده شده، @logan_mcgeeee وبسایت شرکت را در ماه دسامبر آرشیو کرده و من توانستم کد وبسایت را مقایسه کنم.

آیا دومین تریلر Grand Theft Auto 6 ممکن است به‌زودی منتشر شود؟

هنوز هم کاملاً ممکن است که دومین تریلر Grand Theft Auto 6 به‌زودی از راه برسد؛ حتی با وجود اشتباهات اخیر. اما شخصاً تا پایان سال ۲۰۲۴ انتظار چنین اتفاقی را ندارم. به نظر می‌رسد بسیاری از کاربران بر این باورند که تریلر دوم در ماه می ۲۰۲۴ (اردیبهشت/خرداد ۱۴۰۳) و درست قبل از کنفرانس بعدی شرکت Take-Two Interactive منتشر خواهد شد. در مقاله‌های قبلی اشاره کردم که رخ دادن این فرضیه با وجود منطقی بودنش، خیلی محتمل نیست.

با این حال، باید بگویم که هم Grand Theft Auto 5 و هم Red Dead Redemption 2 (جدیدترین نسخه‌های اصلی Rockstar Games) هر کدام دومین تریلر خود را یک سال بعد از تریلر رونمایی دریافت کردند. مطمئناً بر اساس تغییرات وبسایت Rockstar Games (به ویژه تغییرات جعلی) چندان امیدوار نیستیم؛ اما همین که اطلاعات بیشتری به دستمان برسد، فوراً شما را در جریان آخرین اخبار قرار خواهیم داد.

B-man
نوشته قبلی
انتشار نخستین تریلر و پوستر از فیلم ابرقهرمانی The Crow
نوشته بعدی
تریلر جدید بازی فوتبال UFL، زمین مسابقه Sakura را به تصویر می‌کشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست