فیلم‌برداری فیلم Sonic the Hedgehog 3 به اتمام رسید

به گفته ستاره فیلم Sonic the Hedgehog 3 یعنی جیمز مارسدن، فیلم‌برداری این اثر سینمایی به اتمام رسیده است.

جیمز مارسدن که در دو فیلم قبلی «سونیک خارپشت» نقش کلانتر گرین هیلز یعنی تام واچوفسکی و پدر انسانی سونیک را بازی کرده بود، به تازگی اعلام کرده که فیلم‌برداری سومین فیلم این مجموعه به پایان رسیده است. با توجه به موفقیت دو فیلم قبلی، انتظار و هیجان برای این فیلم تازه بسیار زیاد است.

همانند دو فیلم قبلی، در این اثر سینمایی تازه از کمپانی پارامونت پیکچرز نیز بار دیگر جیسون شوارتز صداپیشگی شخصیت سونیک را برعهده دارد و جیم کری نیز بار دیگر نقش شخصیت شرور دکتر رباتنیک را بازی خواهد کرد. جیمز مارسدن بیان کرده:

بله ما به تازگی فیلم‌برداری فیلم Sonic the Hedgehog 3 را به پایان رساندیم. در حقیقت، ما به محل فیلم‌برداری فیلم Deadpool نیز نزدیک بودیم.

این صحبت‌های جیمز مارسدن همچنین ممکن است اشاره داشته باشد که او قرار است نقشش را به عنوان سایکلاپس در فیلم جدید ددپول یعنی فیلم Deadpool & Wolverine بازآفرینی کند. جیمز مارسدن همچنین بیان کرده که جیم کری که در سال ۲۰۲۲ قصد کناره‌گیری از بازیگری را داشت، از سومین حضورش در نقش دکتر رباتنیک بسیار لذت برده است.

در حال حاضر داستان فیلم «سونیک خارپشت ۳» مشخص نیست اما تیتراژ پایانی فیلم قبلی به حضور یکی از شخصیت‌های بسیار محبوب یعنی شخصیت Shadow the Hedgehog اشاره کرده بود و از همین رو، احتمالا این شخصیت نیز در این فیلم تازه حضور داشته باشد.

فیلم «سونیک خارپشت ۳» در تاریخ ۲۰ دسامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۳۰ آذر ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: comicbook

Pop_StarOrin
برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *