Fallen Dynasty از مرز ۵ میلیون نفر عبور کرد

تعداد بازیکنان Wo Long: Fallen Dynasty از مرز ۵ میلیون نفر عبور کرد

Team Ninja در حال آماده شدن برای لانچ Rise of the Ronin است، اما عنوان قبلی استودیو همچنان به نقاط عطف جدیدی می‌رسد. در توییتر اعلام شده که Wo Long: Fallen Dynasty از مرز ۵ میلیون بازیکن در سراسر جهان عبور کرده است.

این عنوان که در مارس ۲۰۲۳ برای Xbox Series X/S، PS5، PS4، Xbox One و PC (در کنار سرویس اشتراکی گیم پس) عرضه شد، دارای چندین مکانیک جدید مانند Morale است که سختی مبارزات را تعیین می‌کند.


مطلب پیشنهادی:نقد سریال Twisted Metal | فلز درهم‌تنیدهبرداشتی کمدی از یک بازی ویدیویی
نقد سریال Twisted Metal | فلز درهم‌تنیده

اگرچه بازی از ساختار ماموریتی خطی مانند قسمت اول و دوم Nioh پیروی می‌کند، اما به لطف یک دکمه پرش، حالت عمودی بیشتری پیدا می‌کند. Wo Long: Fallen Dynasty از زمان عرضه خود چندین به‌روزرسانی دریافت کرده، از جمله کراس‌اوور با Nioh 2 و Lies of P.

Wo Long: Fallen Dynasty

نسخه The Complete Edition که ماه گذشته منتشر شد، شامل بازی پایه و محتوای Season Pass آن (شامل سه مجموعه زره و بسته‌های الحاقی داستانی) بود. در مورد آینده این عنوان، سازنده گفته که در حال حاضر «هیچ برنامه‌ای» برای دنباله وجود ندارد.

با این حال، Masakazu Hirayama، کارگردان و تهیه‌کننده Wo Long: Fallen Dynasty اضافه کرد «اگر فرصتی پیش بیاید»، او علاقه دارد یک عنوان در دوره دیگری از تاریخ چین و پس از وو لانگ بسازد که سقوط سلسله هان را به تصویر بکشد.


مطلب پیشنهادی:ویجی کست: فیلم های اقتباسی از بازی ها بالاخره خوب میشن؟
ویجی کست: فیلم های اقتباسی از بازی ها بالاخره خوب میشن؟


از گوست آو سوشیما روی کامپیوتر تا شکایت نینتندو از شبیه‌ساز سوییچ | ویجی‌لاگ پلاس

تاریخ عرضه ریمستر بازی Monster Hunter Stories مشخص شد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *