گزارش: بازی Rise of the Ronin نمی‌تواند نرخ فریم ۶۰ را حفظ کند

طبق گزارش‌های اخیر، بازی Rise of the Ronin، علی‌رغم گرافیک متوسط، نمی‌تواند نرخ فریم ۶۰ را حفظ کند.

طبق بررسی‌های اخیر، بازی Rise of the Ronin در حالت Performance با افت فریم مواجه می‌شود و این افت تا ۴۰ فریم بر ثانیه هم به ثبت رسیده؛ افت فریم مورد بحث در کات‌سین‌ها نیز مشهود است.

با توجه به اینکه انحصاری‌های پلی استیشن معمولاً از یک حداقل کیفیتی برخوردار هستند، احتمالاً Rise of the Ronin از جمله عناوین متوسط از نظر گرافیک باشد؛ اما جالب اینجا است که گزارش‌های مرتبط با گرافیک و نرخ فریم بازی تنها یک هفته قبل از انتشار آن عمومی شده‌اند!

طرفداران نسبت به بازی جدید استودیوی Team Ninja دید خوبی ندارند. گرافیک بازی متوسط است و مشکل نرخ فریم هم گزارش شده. با این حال، کیفیت آثار این استودیو زبانزد بوده و از طرفی هم Rise of the Ronin قرار است یک به‌روزرسانی هنگام عرضه دریافت کند. مشخص نیست که به‌روزرسانی روز نخست بازی می‌تواند مشکلات را برطرف نماید یا خیر.

پس از سال‌ها، استودیوی Team Ninja قرار است یک بازی جهان باز منتشر کند؛ شاید علت مشکلات گزارش شده نیز همین باشد. با این وجود، ظاهراً طرفداران کیفیت متوسط گرافیک را برنمی‌تابند. شما برای تجربه بازی Rise of the Ronin مشتاق هستید؟ آیا نرخ فریم بازی روی تصمیم شما برای تجربه یک اثر تأثیر می‌گذارد؟

AGARISSpider-Man
بخوانید :   سی دی پراجکت علاقه‌ای ندارد توسط شرکت دیگری خریداری شود
نوشته قبلی
عصبانیت شدید مدیرعامل Epic Games از قیمت‌گذاری Steam
نوشته بعدی
Our Darkest Days منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست