بازی Hellblade 2 دارای Photo Mode خواهد بود

استودیوی Ninja Theory تایید کرده است که عنوان مورد انتظار Hellblade 2 در زمان عرضه دارای Photo Mode خواهد بود.

یکی از موارد خاصی که همیشه در نمایش‌های Senua’s Saga: Hellblade 2 برجسته بوده، این است که بازی از نظر فنی بسیار چشمگیر به نظر می‌رسد و عناوینی که به این خوبی ظاهر می‌شوند، معمولاً افراد زیادی را به تجربه خود مشتاق و علاقه‌مند می‌کنند. به تازگی تایید شده که بازی مورد بحث دارای یک حالت Photo Mode برای گرفتن اسکرین‌شات‌های سفارشی بی‌پایان خواهد بود.

استودیوی Ninja Theory اخیراً در توییتر (پلتفرم اجتماعی X) تأیید کرده است که Senua’s Saga: Hellblade 2 در زمان انتشار خود از قابلیت Photo Mode برخوردار خواهد بود. اگرچه توسعه‌دهنده هیچ جزئیاتی در مورد ابزارها و گزینه‌هایی که می‌توانیم از این حالت انتظار داشته باشیم ارائه نکرده، اما مجموعه جدیدی از اسکرین‌شات‌های فوق‌العاده که در اوایل این هفته با استفاده از Photo Mode گرفته شده‌اند را به اشتراک گذاشته است. می‌توانید آن‌ها را در انتهای این مطلب بررسی کنید.

عنوان Senua’s Saga: Hellblade 2 قرار است در ۲۱ می ۲۰۲۴ (۱ خرداد ۱۴۰۳) برای Xbox Series X/S ،PC و سرویس Game Pass منتشر شود. شرکت Microsoft و استودیوی Ninja Theory تایید کرده‌اند که این عنوان تقریباً به اندازه نسخه قبلی خود خواهد بود و به عنوان یک محصول تماماً دیجیتالی با قیمت ۴۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

3doDota2Screaming DemonBehzaadجان قماربازOld fashion GAMERGOD OF WAR 3Immortal SpartanNima∞Matin BarkatnimaViboroCaptain PriceکاکاسنگیAMIR 007گیمرِ روان شناسAAACEKratosOrinmore
برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *