Helldivers 2 بیش از 8 میلیون نسخه فروخته است

به‌تازگی تحلیلگری به نام Doug Creutz از کمپانی TD Cowen در گزارشی اشاره نموده که فروش بازی Helldivers 2 از مرز ۸ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی شوتر سوم شخص کواپ محور Helldivers 2، ساخته‌ی استودیوی Arrowhead Game، تاکنون موفقیت بزرگی را کسب نموده است. این موضوع وقتی جالب می‌شود که دیگر عناوین سرویس محور اخیر مانند Suicide Squad: Kill the Justice League و Skull and Bones نتوانسته‌اند موفق ظاهر شوند. یوهان پیلستد (Johan Pilestedt)، مدیرعامل Arrowhead Game مدتی پیش اعلام کرد که در ماه گذشته تقریباً سه میلیون نسخه از این بازی فروخته شده است، اما رقم فعلی می‌تواند بیشتر باشد.

جیسون شرایر از بلومبرگ در گزارش اخیر خود به داگ کروتز، تحلیلگر TD Cowen اشاره کرد که اخیراً تخمین زده که بازی Helldivers 2 بیش از ۸ میلیون نسخه فروخته است. البته سونی و Arrowhead هنوز به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند، اما تحلیلگر اضافه کرد که این ارقام هر هفته در حال افزایش هستند. او همچنین اشاره کرد که این اثر سرویس محور بسیار بهتر از حد انتظار عمل کرده است.

بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین عنوان ماه فوریه بریتانیا و همچنین در استیم بوده و داده‌های Circana نشان می‌دهد که فروش بازی در هفته سوم عرضه در آمریکا همچنان افزایش می‌یابد. اثر مذکور در ماه فوریه در جدول پلی استیشن استور نیز صدرنشین شد.

Helldivers 2 هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵ و پلتفرم PC در دسترس است.

بخوانید :   اولین تصاویر رسمی سریال The Gentlemen نتفلیکس و گای ریچی منتشر شد
نوشته قبلی
نقد انیمیشن Migration | ساده، کودکانه، نه چندان مهم
نوشته بعدی
پوسترهای تازه انیمیشن Inside Out 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست