سازنده Nightingale از وضعیت فعلی این بازی راضی نیست؛ انتشار جزئیاتی از آپدیت‌های آینده

استودیوی Inflexion Games، سازنده‌ی عنوان بقامحور جهان باز Nightingale، اخیراً با انتشار ویدیویی جزئیات برنامه‌های خود را برای آینده این بازی شرح داده است. همچنین مدیرعامل این استودیو گفته است که از وضعیت فعلی اثر مذکور راضی نیست.

آرین فلین (Aaryn Flynn)، مدیرعامل استودیوی Inflexion Games، در خصوص نارضایتی خود از وضعیت فعلی بازی Nightingale اظهار داشت:

ما زمان زیادی را صرف خواندن برداشت‌های شما به صورت آنلاین، مرور Discord، تماشای استریم‌ها و ساختن برنامه‌های خود برای مرحله بعدی بازی کرده‌ایم. چیزهایی وجود دارد که ما از آن‌ها راضی نیستیم. مواردی مانند قطع شدن اتصال شبکه، برخی بهبودهای کیفیت زندگی که می‌خواهیم انجام دهیم، یا چیزهای دیگری در بازی گم شده‌اند یا کاملاً در جایی که می‌خواهیم نیستند، وجود دارند که در حال حاضر سخت کار می‌کنیم تا به این موارد رسیدگی کنیم و مطمئن شویم که بهترین تجربه ممکن از بازی را به دست می‌آورید.

فلین در ادامه در مورد پچ بعدی برنامه‌ریزی شده برای Nightingale صحبت کرد که با آن استودیو امیدوار است به یکی از بزرگترین نگرانی‌های خود یعنی مشکل قطع ارتباط شبکه، رسیدگی کند. مدیرعامل Inflexion Games در پایان از بازیکنان به خاطر بازخوردها در مورد وضعیت فعلی تشکر کرد.

در بخش دیگر این ویدیو به به‌روزرسانی آینده بازی Nightingale پرداخته می‌شود. از آنجایی که انتشار به‌روزرسانی روزانه امکان پذیر نیست، استودیو در عوض ترجیح داده است پچ‌های خود را با فاصله زمانی بیشتر منتشر کند. این بدان معناست سازندگان برای انتشار پچ‌های بزرگ‌تر برنامه‌ریزی می‌کند که به جای به‌روزرسانی‌های کوچک‌تر که تنها بر روی اصلاح چند مورد تمرکز دارند، مشکلات بیشتری را در بازی برطرف می‌کنند.

بخوانید :   حجم نصب و تاریخ پریلود Final Fantasy VII: Rebirth مشخص شد

این استودیو همچنین جزئیاتی در مورد نقشه راه محتوای Nightingale به اشتراک گذاشته است. سازندگان در حال حاضر روی انتشار پچ‌هایی متمرکز هستند که مشکلاتی را برطرف می‌کنند که اغلب بازیکنان با آن مواجه‌اند. Inflexion Games پس از رفع واضح‌ترین این مشکلات، کار روی به‌روزرسانی‌هایی با ویژگی‌های بزرگ‌تر را آغاز خواهد کرد.

توسعه‌دهندگان در میان مدت روی ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند انواع سلاح‌های اضافی، ویژگی‌های NPC، محدودیت‌های ساختار سازه‌ها و بهبود هوش مصنوعی موجودات و هیولاها کار خواهد کرد. استودیو همچنین قصد دارد یک حالت آفلاین را برای Nightingale منتشر کند. این در حالی است که در دراز مدت، بیوم‌ها و موجودات جدیدی به مرور زمان به بازی اضافه خواهند شد.

بازی Nightingale در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی PC موجود است.

Shark Gamer
نوشته قبلی
انتشار تریلر سریال This Town | اثر جدید خالق Peaky Blinders
نوشته بعدی
جیمز گان: Superman تماماً با فرمت آی‌مکس فیلم‌برداری خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست