به‌روزرسانی جدید The Last of Us Part 2 Remastered منتشر شد

بازی The Last of Us Part 2 Remastered به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرد. این به‌روزرسانی بر بهبود گیم‌پلی، جنبه‌های کلی و ویژگی‌های دسترسی بازی تمرکز دارد.

یکی از قابل‌ توجه‌ترین رفع باگ‌ها به بخش گیم‌پلی مربوط می‌شود؛ جایی که بازیکنان نمی‌توانستند در آخرین مبارزه از حمله تن‌به‌تن استفاده کنند. این به‌روزرسانی تجربه‌ای روان‌تر و سازگارتر را برای بازیکنان تضمین می‌کند. لیست تمام بهبود‌های این آپدیت را در اینجا مشاهده کنید. رفع باگ‌های اضافی گیم‌پلی شامل موارد زیر است:

  • رفع یک باگ در بخش No Return که گاهی اوقات باعث می‌شد فروشگاه بازی تنها سه گزینه برای خرید ارائه دهد.
  • برطرف کردن مشکلی که در آن Clickerها در نقشه‌های خاص در محیط گیر می‌کردند و این موضوع به طور بالقوه می‌توانست روند بازی را مختل کند.

این به‌روزرسانی همچنین شامل بهبودهای کلی مانند رفع مشکلی است که به وارد کردن سیوهای بازی PS4 مربوط می‌شد. تروفی‌هایی که پیش از این به دست آمده بودند و بعد از فرایند وارد کردن سیو، آنلاک نمی‌شدند، حالا آنلاک خواهند شد. این به‌روزرسانی همچنین یک باگ انیمیشن که هنگام حمله به بازیکن در زمان ورود به میز کار رخ می‌داد را برطرف می‌کند. همچنین مشکل بصری ناشی از اسکین‌های جایزه ابی که باعث می‌شد سلاح‌ها در برخی از میان‌پرده‌های بازی به اشتباه نمایش داده شوند، رفع شده شده است. علاوه بر موارد فوق، این به‌روزرسانی چندین باگ جزئی در رابط کاربری و صدای بازی را برطرف می‌کند و در نتیجه، تجربه کلی کاربر را بهبود می‌‌بخشد.

این به‌روزرسانی همچنین به رفع باگ‌های جزئی متعدد در سراسر بازی پرداخته است تا تجربه‌ای یکپارچه‌تر و جذاب‌تر را برای بازیکنان در مناطق مختلف فراهم کند. از نظر دسترسی، رفع باگ بزرگی در بخش ‌No Return برای اطمینان از خواندن صحیح جایگاه‌های جدول رده‌بندی توسط Text-to-Speech انجام شده که تعهد بازی به قابل دسترس بودن برای طیف وسیعی از بازیکنان را بیشتر می‌کند.

بخوانید :   کیلین مورفی آماده بازی در فیلم Peaky Blinders است
نوشته قبلی
داستان بازی Darksiders Genesis – گیمفا
نوشته بعدی
صفحه خاموش شدن PS5 تغییر کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست