صفحه خاموش شدن PS5 تغییر کرده است

Sony سیستم‌عامل PS5 را با یک صفحه خاموش شدن کاملاً جدید به‌روز کرده که تصویر متحرک‌تری را نشان می‌دهد.

صفحه خاموش شدن جدید PS5 ذرات بسیاری را نشان می‌دهد که با هم ادغام می‌شوند تا نوار نور کنسول را تشکیل دهند. این یک سکانس انیمیشنی جدید و منظم است که مطمئناً زنده‌تر از صفحه‌های قبلی به نظر می‌رسد. با این حال، شایان ذکر است که این مورد در لیست مورد انتظارترین ویژگی‌های PS5 قرار نداشت. Sony هنوز عملکردهای مهمی مانند پشتیبانی گسترده سیستم از ۱۲۰ هرتز و خروجی صدا از هدست یا تلوزیون هنگام فعال کردن میکروفون داخلی کنترلر DualSense را ایجاد نکرده است. ویدیوی زیر مقایسه‌ بین صفحه قبلی و جدید PS5 را نشان می‌دهد:


صفحه جدید PS5 از طریق به‌روزرسانی سیستم‌عامل ۲۴.۰۲-۰۹ معرفی شد که همچنین بلندگوهای کنترلر DualSense را قادر می‌سازد تا صدایی با حجم بالاتر تولید کنند و به بازیکنان امکان می‌دهد صداهای داخل بازی و صدای چت صوتی را با وضوح بیشتری بشنوند. کیفیت ورودی میکروفون نیز با یک مدل جدید هوش مصنوعی افزایش یافته است. علاوه بر این، نویز پس‌زمینه ناشی از فشار دادن دکمه‌ها و صدای بازی برای بهبود چت صوتی کاهش یافته. پس از به‌روزرسانی، صداهای بلندگوی کنترلر DualSense بلندتر شده‌اند؛ بنابراین ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صدا از طریق تنظیمات کنسول داشته باشید.

علاوه بر این، سیستم اشتراک صفحه PS5 به‌روز شده تا تعاملی‌تر باشد. بینندگان اکنون می‌توانند نشانگر را جابه‌جا کنند، پینگ ارسال کنند یا خطوطی را مستقیماً روی صفحه اشتراک‌گذاری شده بکشند. این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا اشیاء یا مناطق خاصی را برجسته کنند و به دیگر بازیکنان در جهت‌یابی کمک نمایند. علاوه بر این، بینندگان می‌توانند با استفاده از ایموجی‌ها به بازی واکنش نشان دهند. در حالی که این ویژگی به طور پیش‌فرض فعال است، اما بازیکنان این امکان را دارند که آن را از طریق تنظیمات اشتراک صفحه غیرفعال کنند.

بخوانید :   لیست تروفی‌های Persona 3 Reload منتشر شد
نوشته قبلی
به‌روزرسانی جدید The Last of Us Part 2 Remastered منتشر شد
نوشته بعدی
جدیدترین روش کلاهبرداری – گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست