رویارویی مجدد جان اسنو و سمول تارلی در دنیای Game of Thrones ؟

آیا می‌توان امیدوار بود که بازیگران جان اسنو و سمول تارلی باری دیگر در دنیای Game of Thrones و یا خارج از آن با یکدیگر همکاری داشته باشند؟

یکی از نکات برجسته و خاطره انگیز مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به دوستی میان شخصیت‌های جان اسنو و سمول تارلی مربوط می‌شود که توسط بازیگرانی به نام‌های کیت هرینگون و جان بردلی-وست نقش آفرینی شده بودند. دوستانی که تا آخرین لحظه ممکن یار و یاور یکدیگر باقی مانده و وقایعی جذاب و به یاد ماندنی را در کنار یکدیگر به ارمغان آوردند. با این حال سوالی که مطرح می‌شود، در این است که می‌توانیم شاهد رویارویی مجدد بازیگرانشان در کنار یکدیگر باشیم؟

هفته دیگر شاهد پخش سریال علمی تخیلی و حماسی ۳ Body Problem (مسئله ۳ جسم) از سوی سرویس استریم نتفلیکس خواهیم بود. اثری که میزبان حضور چهره‌های آشنایی از بازی تاج و تخت همچون لیام کانینگهام، جان بردلی-وست و جاناتان پرایس بوده و در عین حال توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس ساخته شده است؛ کسانی که پیشتر به عنوان شورانرهای پروژه حماسی و فانتزی HBO شناخته می‌شدند.

به مناسبت پخش این سریال جدید نتفلیکس که تمامی توجهات را به سمت خود جلب کرده، خبرگزاری کامیک‌بوک به سراغ جان بردلی-وست رفته تا پیگیر این مسئله شود که آیا در آینده می‌توانیم انتظار رویارویی مجدد جان اسنو و سمول تارلی را داشته باشیم؟ مخصوصاً که در سال ۲۰۲۱ میلادی بحث ساخت سریال اختصاصی جان استو پس از وقایع سریال Game of Thrones مطرح شده بود.

بازیگر ۳۵ ساله بریتانیایی در پاسخ اعلام نمود که:

خب، برخی از مسائل در دستان من بوده و می‌توانم نسبت به آن‌ها پاسخ دهم. بستگی دارد که شما چه چیزی بخواهید؟ چه چیزی را ترجیح می‌دهید؟ من در خدمت شما هستم. چه می‌خواهید؟

او ادامه می‌دهد:

فاصله زیادی بین ممکن و غیرممکن وجود دارد و فکر می‌کنم که هیچ چیزی نمی‌تواند غیرممکن مطلق باشد.

شاید که ماجراجویی‌های جان اسنو و سمول تارلی در دنیای Game of Thrones به پایان رسیده باشد اما همکاری مجدد بین کیت هرینگون و جان بردلی-وست می‌تواند در مقصد دیگری همچون سریال ۳ Body Problem به وقوع بپیوندد. اقتباسی تلویزیونی از رمان لیو سیشین که روایت متفاوتی حول محور تقابل بشر با موجودات فضایی را به تصویر کشیده است.

بخوانید :   هیدئو کوجیما احتمالا در تریلر معرفی بازی OD به سایلنت هیل اشاره کرده است

مجموعه تلویزیونی ۳ Body Problem برای پخش در تاریخ ۲۱ مارس (۲ فروردین ۱۴۰۳) برنامه ریی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

نوشته قبلی
Valve در سودآوری به ازای هر کارمند از Apple و Facebook پیشی گرفت
نوشته بعدی
کارگردان سابق Battlefield «هیچ چیز مثبتی برای گفتن درباره EA ندارد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست