نسخه PS5 بازی Hi-Fi Rush اکنون برای پری‌لود در دسترس است

عنوان تحسین شده Hi-Fi Rush در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۴ (۲۹ اسفند ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود و در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس است.

عنوان Hi-Fi Rush از استودیوی Tango Gameworks در روزهای آینده برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. در این بین، کسانی که بازی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند آن را از قبل بارگذاری کنند و به محض عرضه رسمی محصول، به تجربه آن بپردازند.

Hi-Fi Rush یکی از چهار عنوانی است که شرکت Microsoft اخیراً برای پلتفرم‌های غیر ایکس باکس به عنوان بخشی از استراتژی جدید چندپلتفرمی خود معرفی کرد. این اثر که سال گذشته در اولین رویداد Xbox Developer_Direct منتشر شد، به دلیل سبک هنری رنگارنگ، ضربات ریتمیک هک اند اسلش و موسیقی متن عالی، مورد تحسین گسترده قرار گرفت.

عنوان Hi-Fi Rush که برای Xbox Series X/S و PC در کنار Game Pass در دسترس است، در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۴ (۲۹ اسفند ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. این بازی در آگوست ۲۰۲۳ (مرداد ۱۴۰۲) از مرز سه میلیون بازیکن گذشت. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید، به خصوص که ظاهراً قرار است نسخه دوم این بازی در سال آینده عرضه شود.

Hbk291
برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *