توسعه‌دهنده Nightingale از وضعیت فعلی بازی راضی نیست

توسعه‌دهنده Nightingale از وضعیت فعلی بازی راضی نیست

استودیو Inflexion Games اخیرا ویدئوی جدیدی برای عنوان Nightingale منتشر کرده که جزئیات برنامه‌های خود برای آینده این بازی را شرح می‌دهد. در این ویدئو، آرین فلین، مدیرعامل استودیو گفت که آن‌ها از وضعیت فعلی بازی راضی نیستند.

فلین در این ویدئو گفت:

ما زمان زیادی را صرف خواندن واکنش‌های شما در فضای آنلاین، سرور دیسکورد، تماشای استریم‌ها و تهیه برنامه‌ها برای آینده، کرده‌ایم. با این حال چیزهایی وجود دارد که ما از آن‌ها راضی نیستیم. قطع شدن سرورهای شبکه، برخی بهبودهای QoL که می‌خواهیم انجام دهیم، یا چیزهای دیگری در بازی که گم شده‌اند یا در جایی که می‌خواهیم نیستند. ما در حال حاضر سخت تلاش می‌کنیم تا به این موارد رسیدگی کنیم و مطمئن شویم که بهترین تجربه ممکن را به دست آورید.


مطلب پیشنهادی:نقد سریال Twisted Metal | فلز درهم‌تنیدهبرداشتی کمدی از یک بازی ویدیویی
نقد سریال Twisted Metal | فلز درهم‌تنیده

فلین در ادامه در مورد پچ بعدی برای بازی Nightingale صحبت کرد که با آن استودیو امیدوار است به آنچه که یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های خود می‌داند، یعنی قطع ارتباط شبکه، رسیدگی کند.

بقیه ویدئو در مورد به‌روزرسانی آینده صحبت می‌کند و سپس به بحث در مورد اقدامات برنامه‌ریزی شده برای Nightingale می‌پردازد. استودیو ترجیح داده به جای آپدیت‌های کوچک‌تر که تنها بر روی چند فیکس تمرکز کنند، تمرکز بر پچ‌های بزرگ‌تر بگذارد تا مشکلات بیشتری را برطرف کنند.

Nightingale

در میان مدت، Inflexion روی ویژگی‌های پیشرفته‌تری مانند انواع سلاح‌های اضافی، مشخصات NPC، محدودیت‌های ساختاری و بهبود هوش مصنوعی موجودات و هیولاها کار خواهد کرد.

این استودیو قصد دارد یک حالت آفلاین نیز منتشر کند. این در حالی است که در دراز مدت، بیوم‌ها و موجودات جدیدی به مرور زمان به بازی اضافه خواهند شد.

Nightingale به صورت یک عنوان دسترسی اولیه در ماه فوریه برای رایانه‌های شخصی منتشر شد.


مطلب پیشنهادی:۲۰ اقتباس برتر از بازی های ویدیویی که در آینده می‌آینداستخراج محتوا از دل بازی‌ها
۲۰ اقتباس برتر از بازی های ویدیویی که در آینده می‌آیند


از گوست آو سوشیما روی کامپیوتر تا شکایت نینتندو از شبیه‌ساز سوییچ | ویجی‌لاگ پلاس

تاریخ عرضه ریمستر بازی Monster Hunter Stories مشخص شد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *